YBWEB03

Sınıf Öğretmeni

  • 03.04.2019
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 2309 Görüntüleme
Uğur Okulları  Sınıf Öğretmeni İş İlanı

İş Tanımı

26 Kasım 1968'de Laleli'de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün,dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye'nin her noktasında,konusun da uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye'nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.
Uğur Okulları global standartlarda,yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek,tüm çalışmalarında kaliteyi ön planda tutarak,problemlere karşı sonuç odaklı yaklaşımıyla gençlere örnek oluşturarak,yeni kuşakları ''iyi insan olma''bilinciyle yetiştirerek öğrencilerini başarılı bir geleceğe hazırlamayı misyon edinmektedir.İnsani değerlerle donatılmış; sorgulayan ,araştıran,üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları,lise ve üniversite hazırlıkta çağa uygun modeller ve programlar konusuda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir.Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle Uğur Okulları,yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 51 kampüs,20 Anadolu Lisesi,1 anaokulu,4 ortaokul,61 temel liseolmak üzere 137 okulu ile sürdürmektedir.

Aranan Nitelikler

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı için Uğur Okulları Tuzla Kampüsünde görevlendirilmek üzere ''Sınıf Öğretmeni'' alınacaktır.Üniversitelerin Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun ,Tercihen alanında deneyimi bulunan
Aday Kriterleri:
Tecrübe:3-10 yıl
Eğitim Seviyesi:Lisans,Yüksek Lisans,Doktora
Askerlik Durumu:Tamamladı/Tecilli
Yabancı Dil:

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ VAKFI ADIGÜZEL OKULLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Amerikan Kültür Anaokulu
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Sınav Koleji
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Avrupa Sınav Koleji
İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Yıldızlarım Koleji
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar
Son 1 Hafta
Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Sancaktepe
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
KALEM VAKFI OKULLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları