YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Tarih Öğretmeni

Balıkesir
 • 18.05.2018
 • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
 • 2935 Görüntüleme
Uğur Okulları Tarih Öğretmeni İş İlanı

İş Tanımı

26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

Okul öncesinden itibaren insani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, Uğur Sınava Hazırlık Merkezi, Kişiye Özgü Eğitim Modeli, Kodlama Eğitimi, erkenSTEM ve STEM eğitim yaklaşımları ile Uğur Okulları, yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 36 kampüs, 24 anadolu lisesi, 1 anaokulu, 6 ortaokul, 63 temel lise olmak üzere 130 okulu ile sürdürmektedir.

 

Genel Nitelikler:

2018-2019 Eğitim Öğretim  yılı için Uğur Okulları AYVALIK ANADOLU LİSESİNDE görevlendirilmek üzere TARİH ÖĞRETMENİ alınacaktır.

Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Tercihen 5 yıllık deneyimi bulunan

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili Eğitim Fakültesinden mezun veya pedagojik formasyona sahip
 • YGS-LYS konularına hakim,
 • Esnek çalışma saatlerine uyumlu 
 • Öğrenci iletişimi yüksek
 • Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yenilikçi
 • Takım çalışmasına yatkın, uyumlu
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

KAVRAM EĞİTİM KURUMLARI
Balıkesir Gönen
Son 1 Hafta
DOĞA KOLEJİ
20.04.2019
Amerikan Kültür Kolejleri
Balıkesir Bandırma
Dün
Uğur Okulları
Balıkesir Ayvalık, Balıkesir Ayvalık
Son 1 Hafta
Balıkesir Ayvalık
Son 1 Hafta
Balıkesir Bandırma
Son 1 Hafta
SUPERPROF TÜRKIYE
Son 1 Ay
SUPERPROF TÜRKIYE
Son 1 Ay
20.04.2019
20.04.2019
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları