YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ

İzmir
  • 18.06.2018
  • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
  • 5341 Görüntüleme
Uğur Okulları  TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ İş İlanı

İş Tanımı

26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

Okul öncesinden itibaren insani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, Uğur Sınava Hazırlık Merkezi, Kişiye Özgü Eğitim Modeli, Kodlama Eğitimi, erkenSTEM ve STEM eğitim yaklaşımları ile Uğur Okulları, yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 36 kampüs, 24 anadolu lisesi, 1 anaokulu, 6 ortaokul, 63 temel lise olmak üzere 130 okulu ile sürdürmektedir.

 

Genel Nitelikler:

2018-2019 Eğitim Öğretim  yılı için Uğur Okulları Gaziemir Özel öğretim kursunda görevlendirilmek üzere “Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni” alınacaktır.

Üniversitelerin fakültelerinden mezun, alanında deneyimi bulunan

İş Tanımı:

 

Aday Kriterleri:

Tecrübe: Farketmez

Eğitim Seviyesi:

Askerlik Durumu:

Yabancı Dil:

 

Pozisyon Bilgileri:

Firma Sektörü: EĞİTİM

Çalışma Şekli: (Tam zamanlı, yarı zamanlı vb.)

Pozisyon Seviyesi: TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ

Ülke/Şehir: TÜRKİYE İZMİR

Çalışma Yeri: GAZİEMİR UĞUR TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖZEL ÖĞRETİM KURSU

Aranan Nitelikler


Soru çözümünde yetkin,
TAM ZAMANLI ÇALIŞABİLECEK 

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

İzmir Hacettepe Akademi Profesyonel Dil Kursları
İzmir, İzmir Karşıyaka, İzmir Konak
Bugün
İzmir
Bugün
İzmir
Bugün
Son 1 Hafta
İngiliz Kültür Koleji
İzmir
Son 1 Hafta
İngiliz Kültür Koleji
İzmir
Son 1 Hafta
İngiliz Kültür Koleji
İzmir
Son 1 Hafta
İngiliz Kültür Koleji
İzmir
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları