YBWEB01

Türkçe Öğretmeni

Balıkesir
  • 25.06.2016
  • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
  • 10894 Görüntüleme

İş Tanımı

Ayvalık Uğur Dershanesinde çalışmak üzereTürkçe Öğretmenine ihtiyaç vardır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Balıkesir Bandırma
Bugün
KAVRAM EĞİTİM KURUMLARI
Balıkesir Gönen
Bugün
Amerikan Kültür Kolejleri
Balıkesir Bandırma
Bugün
BALIKESİR SINAV LİSESİ
Balıkesir
Son 1 Ay
DOĞA KOLEJİ
20.04.2019
Uğur Okulları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Antalya, İzmir, Ankara, Ordu, Giresun, Kayseri, Yalova, Bursa, Gaziantep, Mersin(İçel), Tokat, Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Balıkesir, Aydın, Siirt, Van
02.02.2019
KAVRAM EĞİTİM KURUMLARI
Balıkesir Gönen
Bugün
Balıkesir Bandırma
Bugün
Uğur Okulları
Balıkesir Ayvalık, Balıkesir Ayvalık
Son 1 Hafta
Balıkesir Ayvalık
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları