YBWEB02

Uğur Okulları Ardıçlı Kampüsü Fen ve Teknoloji Öğretmeni

 • 09.04.2019
 • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
 • 523 Görüntüleme
Uğur Okulları Uğur Okulları Ardıçlı Kampüsü Fen ve Teknoloji Öğretmeni İş İlanı

İş Tanımı

26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

Okul öncesinden itibaren insani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, Uğur Sınava Hazırlık Merkezi, Kişiye Özgü Eğitim Modeli, Kodlama Eğitimi, erkenSTEM ve STEM eğitim yaklaşımları ile Uğur Okulları, yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 51 kampüs, 20 anadolu lisesi, 1 anaokulu, 4 ortaokul, 61 temel lise olmak üzere 137 okulu ile sürdürmektedir.

Aranan Nitelikler

 • Genel Nitelikler:

  2019-2020 Eğitim Öğretim  yılı için Uğur Okulları Ardıçlı Kampüsünde  görevlendirilmek üzere “Fen ve Teknoloji Öğretmeni” alınacaktır.

  Üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Tercihen 5 yıl alanında deneyimi bulunan.

   

  Aday Kriterleri:

  Tecrübe:5-25

  Eğitim Seviyesi: Lisans-Yüksek Lisans

  Yabancı Dil: İngilizce

   

  Firma Sektörü:

  Çalışma Şekli: Tam zamanlı

  Ülke/Şehir: İstanbul

  Çalışma Yeri: Uğur Okulları Esenyurt-Ardıçlı Kampüsü

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Mecidiyeköy Final Özel Öğretim Kursu
İstanbul Avrupa Yakası Şişli
Son 1 Ay
Mecidiyeköy Final Özel Öğretim Kursu
İstanbul Avrupa Yakası Şişli
Son 1 Ay
20.04.2019
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BULUT KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü, İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy
Bugün
Amerikan Kültür Dil Okulu
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
FLORYA KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları