Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Metal Montaj işleri

  • 15.05.2019
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 3456 Görüntüleme
Uygar Asansör San.Tic.Ltd.Şti Metal  Montaj işleri İş İlanı

İş Tanımı

Asansör ve parçaları üretimi ve ihracatı yapan firmamıza Ankara'daki fabrikamızda görev yapabilecek Metal yada Makina Teknolojisi meslek mezunu teknisyenler  aranmaktadır.

Adaylar  ;
Asansör ürünlerinin projelendirilmesi ve üretilmesi alanında faaliyet gösteren fabrikamızın ASO 2.OSB  yerleşkesi içerisinde metal işleri montaj kaynak olarak görev alacak ve aşağıdaki görevlerden sorumlu olacaktır.
Tasarımı yapılan asansörlerin imalat resimlerine uygun olarak  üretilmesi için punch giyotin apkant otomat tezgahlarında üretilmesi kaynak yapılması boyanması ve montajın gerçekleştirilmesi ambalajlanıp sevkiyata hazır hale getirilmesi.

Aranan Nitelikler

  1. Endüstri meslek lisesi bölümlerinden mezun metal yada makina teknolojisi eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun 
  2. Konusunda en az 1 yıl tecrübesi olan,
  3. İyi derece teknik resim okuyabilme analatik zekası güçlü olan
  4. AR-GE ve tasarım çalışmalarında aktif rol alabilecek,
  5. Sözlü ve yazılı ifade yeteneği gelişmiş, müzakereci,Dinamik, sonuç odaklı, koordinasyon ve takip yeteneği güçlü,Analitik düşünebilen,

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

En Yeni İlanlar

Tekin Ozalit Baskı ve Reklam San. Dış Tic.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
SAYKON HAZIR GİYİM İTH.İHR.TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası Avcılar
Dün
İzmir
Dün
Laseral Endüstriyel Lazer Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Sti.
İzmir
Dün
Kütahya Merkez
Son 1 Hafta
ŞENOVA TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy
Dün
Ebabazon Dış Ticaret A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası Şişli, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İzmir
Bugün
Si Destek Yazılım Hizmetleri ltd. şti.
İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Uygar Asansör San.Tic.Ltd.Şti

Şirket Profili

Üretim

3D modelleme yönetimi ile üstün teknolojiye sahip tezgah ve robotlarla senkronize olarak üretim yapma gücüne sahip olan işletmemiz, Türkiye’nin sayılı fabrikalarından biridir. Fabrikamız ve işletmemiz; ürün yelpazesi geniş, asansör görsel aksesuarları ve tasarımlarıyla birlikte siz değerli müşterilerimize Paket Asansör Sistemleri sunmakta ve üretmektedir.

Temel üretimlerimiz; AVM, metro, yüksek katlı binalar ve kamu binalarının yanı sıra villa asansörlerinde de kullanılmak üzere; seri üretim şeklinde Türkiye’de markalaşmış Otomatik Kat ve Kabin Kapıları, Kabin, Karkas ve Buton sistemleridir. Bunlar sadece yeni montajlar için değil, modernizasyon projelerinde kullanılmak üzere de tasarlanmıştır.

Uluslararası Standart ve Sertifikalar

Hemen hemen her uygulamada servis sağlayabilmemizin yanı sıra, ürün çeşitlerimiz, standartlaştırılmış ekipmanların dışında, özel tasarımları ve kaplamalarını da  uluslararası standartlara uygun olarak içermektedir. Ürünlerimiz gerekli sertifikalara sahiptir.

Emniyet ve Güvenilirlik

Asansör tesisleri, insan hayatı ve mal güvenliği bakımından diğer makine sistemlerinden daha yüksek emniyet ve güvenirliğe sahip olmalıdır. UYGAR ASANSÖR SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ olarak; ihtiyaca ve amaca uygun asansörleri seçip asansör konfigürasyonu yaratmak, yeterli güvenlik ve sağlamlıkta imalatını gerçekleştirmek için çalışan, köklü bilgiye sahip, disiplinli, titiz bir çalışma ortamında dünya standartlarını takip eden ve sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen dinamik bir şirketiz.

Vizyon

Vizyonumuz; global pazarda teknoloji, değişiklik ve yenilikleri takip eden aynı zamanda özgünlüğe önem veren, en çok tercih edilen bir dünya markası olmaktır.

Misyonumuz

 Asansör sektöründe müşterilerin beklentisi ve ihtiyaçlarının paralelinde, satış öncesi, satış ve satış sonrasında en güvenilir ve verimli biçimde üstün hizmet sunmaktır. Sektördeki güvenilirliğimizi muhafaza ederek pazar payımızı arttırmak, müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak, çalışanlar ve topluma değer katarak sürekli iyileştirme sağlamaktır.

Motto

MOTTO’muz “Harekete Güven”: Amacımız en üst seviyede servisi ve en üstün kaliteyi sunarak müşterilerimize karşı çekici hale gelmektir. Biz en üst seviye ürünleri ve kusursuz servisleri sadece birbirinden bağımsız firmalar olarak değil, grup ruhumuzla güçlendirilmiş olarak mükemmelleştirmek istiyoruz, biz dünya çapında mükemmel olmak istiyoruz.

Mükemmeliyete ulaşmak hareketlerimizde dört stratejik başlığa odaklandık:

Liderlik ve DeğerlerMüşteri MenfaatleriÜstün PerformansYenilikçi Çözümler

UYGAR grubu olarak, sürekli daha iyi olmak için çalışıyoruz ve müşterilerimizden gelen kritik geri bildirimleri göz önünde bulunduruyoruz. 

Kaliteden ödün vermeyen, en iyisi için sürekli çalışan işletmemiz ülkemizin ihtiyacı olan asansörleri üretmekten ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları