YBWEB01

WEBNAK LOJİSTİK SERVİSLERİ A.Ş.

WEBNAK LOJİSTİK SERVİSLERİ A.Ş.

İnternet şirketlerine yatırımları ile tanınan Hasan Aslanoba tarafından 2014 yılında kurulan Webnak, mobil uygulamasını kullanan geniş kamyoncu ağı sayesinde, yükünü taşıtmak isteyen firmalara uygun fiyatlı, hızlı ve %100 sigortalı araç bulan, R-1 belgeli, online nakliye organizatörüdür.

Kurucumuz ve Genel Müdürümüz Hasan Aslanoba, Webnak’ı şöyle özetliyor:
“Webnak projesini tasarlarken, Erikli Su’yu yönettiğim 23 yıl içinde, uygun fiyatlı, hızlı ve güvenilir nakliye hizmeti bulmakta yaşadığımız sorunlardan ilham aldım. Aracılık hizmetleri yüksek maliyetli ve sorunlu gerçekleşiyordu. Gelişen mobil teknolojilerin, bu verimsizliğe büyük çare olacağını gözlemledim ve böylece Webnak iş fikri ortaya çıktı”

Cep telefonuna Webnak uygulamasını indirmiş ve üye olmuş geniş kamyoncu ağımız ve özel yazılımlarımız sayesinde, yükünü taşıtmak isteyen şirketlere uygun fiyatlı ve hızlı şekilde araç bulabiliyoruz.

Sevkiyatı olan firmalar ve taşıma yapan kamyoncular sadece bizimle muhatap oluyor; tüm fatura ve ödeme işlemleri Webnak A.Ş. üzerinden geçiyor.

2018 yılı itibariyle, lojistik sektöründe bir ilke imza atarak kendi işinin patronu olmak isteyenlere Acentelik vermeye başladık. Acentelerimiz, müşterilerinin finansman maliyetine katlanmadan, yüksek kazançlı kâr paylaşım modeli ile faaliyet gösteriyorlar.