YBWEB03

Teknik Servis Elemanı

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
  • 22.11.2018
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 1783 Görüntüleme

İş Tanımı

Widex işitme cihazlarının satış sonrası servis, bakım, tamirat ve kişiye özel kalıp üretim gereksinimlerini karşılayan teknik servis ekibimize katılmak üzere takım arkadaşı arıyoruz.

Widex, 1956 yılında Danimarka'da kurulan bir aile şirketidir. Bugün ise, dünyanın en büyük işitme cihazı üreticilerinden biridir. Widex cihazları 100’den fazla ülkede satılır ve dünya genelinde yaklaşık 4,000 çalışanımız vardır.

Bugün üretimde kullandığımız teknoloji çok az kişinin erişebileceği düzeydedir ve bu teknoloji bizi sektörde bir üst seviyeye taşıyarak haklı bir itibar kazandırmıştır. Gelişimimize önemli katkılar sağlayan bu yolculuğumuz ve üstün kablosuz teknolojimiz bize dünyanın en iyi dijital işitme cihazı üreticisi olarak inanılmaz fırsatlar sunmuştur.

Misyonumuz müşterilerimize en iyi işitme cihazlarını sunmaktır. Sektördeki en gelişmiş ve doğal sesi sunan ürünlerimiz müşterilerimize kolaylıkla bağlanma ve iletişime geçme imkanı vermektedir. İşimiz, insanların duymalarına yardımcı olmaktır.

Aranan Nitelikler

Ataşehir Merkez ofisimizde görevlendirilmek üzere,

* İşitme cihazı tamir , montaj ve kalıp konularında deneyimli veya yetiştirilmek üzere
* En az lise mezunu (Tercihen Elektrik Elektronik Bölümü )
* Öğrenmeye açık , istekli ve güleryüzlü
* Erkek adaylar için askerliğini yapmış

takım arkadaşı arıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

NİŞANTAŞI HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası Şişli
Dün
MANNAS DİŞ DEPOSU TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
DİVRİK SAĞLIK İŞLETMELERİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
DİVRİK SAĞLIK İŞLETMELERİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
DİVRİK SAĞLIK İŞLETMELERİ A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
NOVOTEL İSTANBUL ZEYTİNBURNU
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
SENTRY GÜVENLİK SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ÖZEL ERDEM HASTANESİ
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
EPS DANIŞMANLIK A.Ş.
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

WIDEX TIBBİ VE TEKNİK CİHAZLAR SAN. VE TİC. A.Ş.

Widex, 1956 yılında Danimarka'da kurulan bir aile şirketidir. Bugün ise, dünyanın en büyük işitme cihazı üreticilerinden biridir. Widex cihazları 100’den fazla ülkede satılır ve dünya genelinde yaklaşık 4,000 çalışanı vardır.

Bugün üretimde kullandığımız teknoloji çok az kişinin erişebileceği düzeydedir ve bu teknoloji bizi sektörde bir üst seviyeye taşıyarak haklı bir itibar kazandırmıştır. Gelişimimize önemli katkılar sağlayan bu yolculuğumuz ve üstün teknolojimiz bize dünyanın en iyi dijital işitme cihazı üreticilerinden biri olarak inanılmaz fırsatlar sunmuştur.

Misyonumuz, müşterilerimize en iyi işitme cihazlarını sunmaktır. Sektördeki en gelişmiş ve doğal sesi sunan ürünlerimiz müşterilerimize kolaylıkla bağlanma ve iletişime geçme imkanı vermektedir. İnsanların duymalarına yardımcı olmak bizim işimizdir. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları