YBWEB03

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı
Yavuz Yapı A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay
Mira Rezidans Beytepe - Şantiye Şefi
Yavuz Yapı A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay

Yavuz Yapı A.Ş.

 Ankara’da inşaat ve gayrimenkul sektöründe çok önemli bir yere sahip olan Yavuz Yapı A.Ş.’nin başarı öyküsünün temelleri, şirketin kurucusu ve aynı zamanda yönetim kurulu başkanı olan Yavuz Cengiz tarafından, 1967'li yılların başında atılmıştır. Yavuz Cengiz, İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi, Mimarlık Bölümü’nden mezun olduktan sonra, on yıla yakın bir süre Ankara İmar Müdürlüğü’nde Mimar ve Planlama Müdürü olarak çalışmıştır. Yavuz Cengiz, 50 yıllık mimarlık ve inşaat deneyimiyle, Ankara’nın en büyük ve en güvenilir inşaat firmaları arasına Yavuz Yapı A.Ş.’nin adını yazdırmayı başarmıştır.


2016 yılı itibariyle Yavuz Yapı A.Ş. şu üç ana alanda faaliyet göstermektedir.
• İnşaat ve Gayrimenkul
• Turizm ve Otelcilik
• Enerji Üretimi


2000'li yıllara kadar inşaat ve gayrimenkul alanındaki çalışmalarıyla büyümesini sürdüren Yavuz Yapı A.Ş. 2001 yılında, turizm ve otelcilik üzerine yatırım yapmaya başlamıştır. Şirket 2015 yılı itibariyle, Areg Enerji ile enerji sektörüne adım atarak şirketlerinin sayısını arttırmıştır. İnşaat ve gayrimenkul üzerine olan projeleri, ağırlıklı olarak Ankara, İstanbul ve Antalya şehirlerinde faaliyet göstermektedir;
Yavuz Yapı A.Ş. bugün, biriktirdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle, yeni projelere imza atmak için deneyimli ekibiyle çalışmalarına devam etmektedir.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları