YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Teknik İşler Müdürü

Çankırı
 • 28.01.2016
 • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
 • 8556 Görüntüleme
YILDIZ HOLDİNG AŞ Teknik İşler Müdürü İş İlanı

İş Tanımı

YILDIZ HOLDİNG grup şirketleri arasında yer alan  ve büyümesini hızla sürdüren Aytaç Gıda Yatırım San. ve Tic. A.Ş’ nin Çankırı Çerkeş’ te bulunan üretim tesislerinde görevlendirilmek üzere TEKNİK İŞLER MÜDÜRÜ aranmaktadır.

 

 •          Sorumluluk alanında yer alan tüm tesis ve ekipmanların aktif ve istenilen kapasitelerde çalışmasını sağlayacak
 •          Rutin ve periyodik bakım faaliyetlerinin planlanması, gerçekleştirilmesi, kontrol ve denetimini yapacak
 •          Yardımcı işletmelerin kesintisiz ve belirlenen kapasitelerde, belirlenen parametrelerde çalışmasını yönetecek
 •          Mevcut ve sonraki dönemlere ait iyileştirme ve revizyonları belirleyecek; fizibilitesini yaparak projelendirecek, gerçekleştirilmesine yönelik aksiyon planları hazırlayacak ve ilgili yöneticilere raporlayacak
 •          Maliyet ve verimlilik avantajı sağlayacak best-practice uygulamaların araştırılması, oluşturulması, yaygınlaştırılmasını sağlayacak
 •          Yıllık bakım ve  bütçelerini oluşturacak, faaliyetlerin bütçeye uygun gerçekleşmesini sağlayacak
 •          Kendisine bağlı ekibe etkin liderlik yaparak geliştirecek                                                                           

Aranan Nitelikler

 •          Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği,  Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinde mezun                            
 •          Tercihen gıda üretimi yapan fabrika ve yardımcı tesislerin bakımı süreçlerinde son 3 yılı yönetici olmak üzere minimum 10 yıl tecrübeli                                                                                                          
 •          Tercihen İyi derecede İngilizce bilgisine sahip                                                        
 •          Askerlik hizmetini tamamlamış  bay                                                            
 •          Detaylara hakim ve analiz becerisine sahip
 •          Planlama ve Organizasyon yeteneği gelişmiş
 •          Auto CAD, Solid Works vb. programlar ve MS Offıce uygulamalarına hakim                                                         
 •          Temsil yeteneğine sahip
 •          Çankırı Çerkeş’ te ikamet edebilecek ( Lojman ve Misafirhane bulunmaktadır )

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

Baialara Hotels
Türkiye, Antalya
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

YILDIZ HOLDİNG AŞYıldız Holding

Türkiye’nin lider gıda markası Ülker’i de bünyesinde barındıran Yıldız Holding bugün, yurtiçinde ve yurtdışında yatırımları, inovatif ürünleri, kalite odaklı üretim anlayışı ve müşterisine verdiği değerle hızlı tüketim alanında öncü rol oynuyor.
 

Yıldız Holding, geleneksel üretim alanı olan bisküvi ve çikolata başta olmak üzere ambalaj, bilişim, hizmet, ticaret ve pazarlama gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirketleriyle, üretim hacmi, satış gücü, ürün çeşitliliği ve toplam dağıtım alanı bakımından pek çok kategoride öncü ve lider bir kuruluştur.
 

Gıda alanında dünyada tanınan bir “Türkiye markası” olan Ülker markasının da sahibi olan Yıldız Holding 29.000 çalışanı, yurtiçi ve yurtdışındaki toplam 42 fabrikası, 220 bin noktaya ulaşan dağıtım ağı ve 9,1 milyar dolara ulaşan cirosuyla Türkiye’nin en güçlü kuruluşları arasında yer alıyor.

Tek çeşit bisküviden global markalara...
 

1944 yılında Sabri ve Asım kardeşlerin emek ve çabalarıyla tek çeşit bisküvi üreten atölye, bugün genç kuşakların yönetiminde global markaları da bünyesinde barındıran dev bir topluluğa dönüştü. Ülker markasının da temellerinin atıldığı, yıllık 75 ton bisküviyi birkaç kazan, küçük bir fırın ve 3 işçiyle üretildiği bu girişim, o günün Türkiye’si için umut verici bir başlangıçtı ve arkası hızla geldi.
 

Yıldız Holding’de büyümenin ana eksenini geçmişte olduğu gibi bugün de “gıda” oluşturuyor. Holding çatısı altındaki Bisküvi-Çikolata-Şekerleme Grubu ile Gıda ve İçecek Grubu, 160 markası ve 2.700’ü aşkın ürün çeşidiyle tüketiciye doğrudan ulaşıyor. Bu iki grup tüketicilerin beslenme konusundaki tüm taleplerini karşılamakla kalmıyor, onların gelecekteki olası taleplerini de öngörerek yarının ürünlerini planlıyor. Ar-Ge, İş Geliştirme ve Yurtdışı Yatırımlar Grubu, Holding bünyesindeki diğer grupları ürün, pazar ve yeni yatırım alanları konusunda destekliyor. Ülke dışındaki yatırımları yönetiyor. Bilişim Grubu ile Ambalaj Grubu, hem Yıldız Holding gruplarının ihtiyaçlarına yanıt veriyor hem de sektörde vizyoner yaklaşımlarıyla büyümesini sürdürüyorlar.  Gayrimenkul Yatırım Grubu da yeni bir iş alanı olarak gelişiyor.

Başarılarıyla küresel düzeyde dikkat çeken Yıldız Holding, stratejik ortaklık için dünya devlerinin de tercih ettiği kuruluşlardan biri oldu. Her biri kendi alanında önemli küresel markalar Kellogs, Hero Baby ve Cargill gibi dev gıda şirketleriyle gerçekleştirdiği stratejik ortaklıkların yanı sıra dünya premium çikolata sektörünün lideri Godiva’yı bünyesine katarak küresel işbirlikleriyle, dünya ekonomisine entegre oluyor.

Yıldız Holding Kazakistan, Suudi Arabistan, Ukrayna, Cezayir, Romanya ve Mısır’daki fabrikalarıyla yurt dışında da üretim gerçekleştiriyor. Ayrıca Pakistan’daki tesislerin yapımı devam ediyor.
 

Yıllık cirosunun yüzde 1.5’ini her yıl araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayıran Yıldız Holding, dünyadaki akımları yakından takip etmekle yetinmiyor; bilgi yönetimi, inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarıyla bu trendlerin oluşmasına da katkıda bulunuyor.
 

Topluma katkı...
 

Holding şirketleri faaliyet gösterdikleri alanlarda sanayiye yaptıkları katkıların yanı sıra Türkiye’de üretilen tarımsal hammaddelerin endüstride değerlendirilmesinde de önemli rol oynuyor. Türkiye’nin en büyük tarımsal hammadde alıcılarından olan Yıldız Holding bu niteliğiyle Türk çiftçisinin de destekleyicisidir.

Yıldız Holding kurulduğu günden bu yana, Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmanın yanı sıra, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk ve sponsorluk projeleriyle de ülkemizin toplumsal gelişmelerine yönelik çalışmalarda bulunuyor. İnsan odaklı hizmet anlayışını benimseyen Yıldız Holding, toplumla olan ilişkisini sadece üretimle sınırlamayıp, çevre, spor, eğitim, sağlık ve sanat konularında projeler hayata geçiriyor.
 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları
Firma skoru
İnceleme
%3
Değerlendirme
%0
Cevaplama
%0