YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Proje Sorumlusu

  • 08.08.2018
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1340 Görüntüleme

İş Tanımı

1-Keşif Hizmeti; Firmaların almak istediği hizmeti(Yedek parça, ekipman, saha montajı, konstrüksiyon, proses) yerinde bizzat firma ilgilisi ile veya mail ortamında alınan projeleri analiz edip, teklif hazırlanmasına yeterli olacak tüm bilgilerin edinilmesi(ölçü alma ve ölçülü fotoğraf çekimi, alanın ve montaj sahasının tanınması, montaj zamanı hakkında müşteriden bilgi alınması vb. bilgilerin edinilmesi.)
2-Teklif oluşturma; Keşif sonrasında hazırlanan taslağa göre; hammadde, hazır ürün, hizmet ve işçilik maliyetlerinin ayrıca o proje için gerekli diğer giderlerin hesaplanarak teklifin oluşturulması, yetkili onayı sonrasında müşteriye mevcut olan formatlarla teklifi sunmak
3-Tasarım; Teklifin onayına müteakip, gerektiğinde nihai keşfin yapılarak projenin gereksinim duyulan çizim ve hesaplama konulu işlerinin standartlara uygun bir şekilde Solidworks, Epdm, Draftsight /Autocad, ve Ms Office programlarını kullanılarak ve gerektiğinde müşteri onayına sunularak tasarımın eksiksiz tamamlanması.
4-İmalata hazırlanması; Projenin teknik resimlerinin standartlara uygun olarak hazırlanması, proje satınalma taleplerinin eksiksiz olarak Netsis üzerinden taleplerinin yapılması. Spesifik ekipmanlar ile ilgili tedarikçi araştırmalarının yapılıp satınalma departmanını bu konuda bilgilendirmek. Talebi yapılan ürünlerin satınalma tarafındaki süreçlerinin takibinin yapılması. İmalat için gerekli iş emrinin oluşturulması. İş bitiminde proje ile ilgili tüm evrakların ISO normlarına uygun olarak üretimden toplanması ve ilgili klasörlerde saklanması.
5-Paketleme ve teslimat ; İmalatı tamamlanmış parça veya ekipmanların sandıklama planlarının , etiketlerinin ,tartım formlarının hazırlanması. Sandıklama operasyonu tamamlanmadan önce gerekli onayın verilmesi ve sandık veya kutunun kontrol etiketi ile kapatılmasının sağlanması.  Tamamlanmış olan tartım formlarının muhasebe departmanı ile paylaşılıp faturalandırma ve gönderiminin sağlatılması.
6-Saha Montajı; Sonuçlanan projenin firmalarda montajının iş güvenliği kriterlerinin de göz önünde bulundurularak planlanması ve montajın sağlıklı şekilde tamamlanmasının sağlanılması. Bu planlamanın sağlıklı olarak yapılabilmesi için montaj iş emrinin hazırlanıp montaj ekibi ile paylaşılması. Düzenli olarak saha montajlarına katılıp ekip liderliği yapmak. 7-Bitrix programında günlük iş sürelerinin kaydının yapılması. Bitrix programında sorumlu olduğu iş kalemleri ile ilgili güncellemelerin sağlıklı ve güncel olarak yapılması.
8-ISO sisteminde takip etmesi gereken prosedürlere uymak, yine ISO sisteminde takip veya kayıt altına alması gereken formların takibi ve işletilmesi.
9-Ölçü aleti doğrulama çalışmalarının takibi yapması veya yaptırması.
10-Haftalık iş raporlarının hazırlanıp proje müdürüne aktarılması.
11-İş güvenliği personelinin sevk ve idaresi Mühendislik ve üretim departmanlarında kullanılan teknolojilerin geliştirilmesi mevcut teknoloji ve yöntemlerin eksiksiz uygulanmasının sağlanması.
12-Mühendislik departmanı eğitimlerinin hazırlanması / hazırlatılması
Bahsi geçen aşamalarda müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak en hızlı zamanda cevap verilmesi ve işin sorunsuz teslimatının yapılmasıdır.
13-Günlük rutin toplantılara katılım Teklif programında gerekli güncellemleri yapmak.
14-Bahsi geçen aşamalarda müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak en hızlı zamanda cevap verilmesi ve işin sorunsuz teslimatının yapılmasıdır.

Aranan Nitelikler

* Üniversitelerin  MYO Makine,Makine-Resim-Konstrüksiyon,Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun,
* Solidworks programını çok iyi derecede bilen (Parça, Montaj, Teknik resim)
* Autocad ve Epdm uygulamalarına hakim Ms Office programlarını etkin kullanabilen,
* ERP konusunda bilgi sahibi,
* Ölçü aletlerini sağlıklı kullanabilen,

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

OMEKS TAŞIMACILIK NAK. TURZ. VE OTOMOTİV TİC. LTD. ŞTİ
Kocaeli Gebze
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Son 1 Ay
OMEKS TAŞIMACILIK NAK. TURZ. VE OTOMOTİV TİC. LTD. ŞTİ
Kocaeli Gebze
Dün
MURAT TİCARET KABLO SAN. A.Ş.
Kocaeli Gebze
Son 1 Ay
MURAT TİCARET KABLO SAN. A.Ş.
Kocaeli Gebze
24.11.2018
MURAT TİCARET KABLO SAN. A.Ş.
Kocaeli Gebze
22.10.2018
Amerikan Kültür
Kocaeli Gebze
Dün
Kocaeli
Dün
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

YILMAZ MAKİNA İMALAT SAN VE TİC LTD ŞTİ