YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Plasiyer

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 15.05.2012
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 3354 Görüntüleme

İş Tanımı

• Sorumlu olduğu satış noktalarından alınan siparişlerin şirket araçlarıyla müşterilere zamanında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi
• Gerektiğinde müşterilerin siparişlerininin alınması
• Müşterilerin raflarındaki ürünlerimizin tanzim ve teşhirini sağlanması

Aranan Nitelikler

• 22- 40 yaş arası
• Src 4 , Psikoteknik Belgesine sahip
• Askerlik görevini tamamlamış
• Aktif araç kullanabilen C veya E sınıfı ehliyeti olan
• Hızlı tüketim ürünlerinin dağıtımında tecrübeli
• Ekip çalışmasına yatkın, saha hâkimiyeti sağlayabilecek
• İnsan ilişkilerinde başarılı

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

SAGUN GROUP
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Pelit Pastacılık ve Gıda San. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Pelit Pastacılık ve Gıda San. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
ERVİN MEŞRUBAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İMSU GIDA İHT. MAD. NAK. PAZ. TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
DİCLELİ GIDA UNLU MAMÜLLER İNŞ.TURİZM REKLAM DIŞ TİC. LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy
Son 1 Hafta
OHBE GIDA VE İÇECEK MAMÜLLERİ SAN.VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
NTATLI GIDA SAN. TİC. AŞ.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
HEDEF GIDA
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

YÖRSAN

          Yörsan, Türkiye'de geleneksel beyaz peynir üretimini sanayi yatırımı ve üretimi olarak gerçekleştiren bir firma kimliğinde doğdu. Türkiye'nin ilk beyaz peynir sanayi yatırımı olarak, geleneksel Türk beyaz peynirini teknolojiyle ve endüstriyle buluşturan Yörsan, pastörize sütle peynir üretimini, yani kültürlü peynir konseptini Türkiye'de ilk kez uygulayan firma oldu. Yörsan lezzetinin gelenekten geleceğe uzanan yol hikayesinin temelleri 1979'da Balıkesir'de satın alınan bir mandırayla atıldı. 1984'te Türkiye'nin ilk beyaz peynir fabrikasının kurulması ise  Yörsan hikayesinin asıl başlangıç noktası oldu. Artık, peynirin adı Yörsan'dı... Ve peynir adıyla istenmeye başlandı...                                  

          Yörsan, bugün, otantik lezzetlerin ve yöresel peynirlerin sürekliliğini sağlamayı bir toplumsal kültüre sahip çıkma misyonu haline getirmiş durumda. Geleneksel ürünleri bir kültürel zenginlik, her çeşidi ve tadı geleceğe aktarılması gereken kültürel bir miras olarak gören Yörsan, 'peynircilik sanatını',  geleneksel tatları günümüz teknolojisi, kalite anlayışı, kalite yönetim sistemi ve gıda güvenliği yönetimi ile üretim yaparak icra ediyor. Bu mirasa sahip çıkmayı, bir ilke, şirket politikası ve vizyonu haline getiren Yörsan, Avrupa normlarında ve üzerinde denilebilecek modern bir teknik ve teknolojiyle üretimini gerçekleştiriyor. Şirketin kalite anlayışı TS- EN- ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, TS ISO EN 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve TS EN ISO /IEC 17025 Deney Laboratuarı Yeterlilik Belgeleriyle  sertifikalandırılmış ve aynı zamanda CENTCOM , BRC , GİMDES HELAL BELGESİ ve Türkiye’ de Süt ve Süt Ürünleri firması olarak ilk TSE HELAL BELGESİ’ ne sahiptir.

           Yörsan'ın tüm ürünlerinde olduğu gibi yöresel peynirleri de Türkiye'nin her ilinde adıyla isteniyor ve adı kalite ile beraber anılıyor. Yörsan'ın, beyaz peynir çeşitleri olan inek, koyun, keçi peynirleri, kaşar peyniri ve tipleri, dil peyniri, lor peynir, yörük peyniri, Van otlu peynir, Urfa peyniri, Antep peyniri, mihaliçkelle-manyas peyniri, çerkez peyniri, Erzurum-Hanak çivil peyniri, Diyarbakır örgü peyniri, Erzincan tulum peyniri,İzmir tulum peyniri ve göçmen peyniri, Abaza peyniri, sepet peyniri, otlu Yörük peyniri, Kıbrıs hellimi gibi zengin yöresel peynir çeşitleri her türlü damak tadına ve geleneksel lezzeti arayanlara cevap verebiliyor.       .

             Yörsan,450'nin üzerinde peynir çeşidinin yanısıra diğer süt ve ürünleri segmentlerinde de geniş bir ürün yelpazesine sahip. İçme sütü segmentinde, UHT, pastörize süt, aromalı sütlerle; yoğurt çeşitlerinde, süzme yoğurt, geleneksel tava yoğurdu, homojenize yoğurt ve meyveli yoğurtlarla hizmet veren Yörsan'ın diğer üretimleri ise şöyle: Ayran, tereyağ, bal-reçel grubu, meyve suları ve nektarları, tatlı çeşitleri, ulusal ve uluslararası pazarda yeri olan süreç peynirler, taze peynir-krema peynirleri, labne, mozzarella, gouda, ricotto, salata peyniri... Yurt içi pazarın yanısıra Amerika , Japonya, Azerbaycan, Irak , Suudi Arabistan , KKTC , Singapur , Malezya ,Lübnan , Libya , Arnavutluk , Özbekistan, Maldivler ve Afganistan  pazarına çok uzun süreden bu yana ihracat gerçekleştiren Yörsan, Japonya'ya ilk giren Türk beyaz peynir markası olma özelliğine de sahip.                      .

           Sağlıklı ve hijyenik koşulların yanısıra kaliteli ve lezzetli ürünler sunmayı kendisine ilke edinmiş olan Yörsan, dünyanın en büyük beyaz peynir üreticilerinden biri olma özelliğini, ülkemizin yöresel peynir geleneğini en üst düzeydeki teknolojik yatırımlarıyla buluşturarak “gelenekten geleceğe” sloganı ile gururla taşıyor.        

            Yörsan lezzetlerinde buluşmak dileğiyle!                      
 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları