Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Satış Temsilcisi

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Şişli
  • 20.03.2019
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 1536 Görüntüleme

İş Tanımı

Güvenlik ve Biometrik Teknolojiler sektöründe dünya çapında tanınan ve saygı duyulan ZKTeco markalı ürünlerin Türkiye Distribütörü olan ZKSOFTWARE, İstanbul ekibini geliştirmek için aşağıda belirtilen özelliklere sahip kamu ve kurumsal kanal için satış temsilcileri aramaktadır.

Şirket hedefleri doğrultusunda kendisine verilen sektörlerde potansiyel müşterileri tespit ederek, ziyaret randevularını almak, müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, hedefleri doğrultusunda proje listesi, proje raporu oluşturma ve satışları sonlandırmak, gerekli tüm raporları hazırlamak ve ilgili yöneticiler ile paylaşmak. Kurumsal eski ve yeni müşterilerin ihtiyaçlarını gidermek.

Sektör fuarlarını ve etkinliklerini ziyaret etmek.

Aranan Nitelikler

Tercihen üniversite mezunu,

Literatür takip edecek ve raporlama yapacak kadar İngilizce dili bilgisi,

Teknolojik ürünlerin satışı konusunda minimum 2 senelik tecrübe,

Teknoloji ve yenilikleri takip eden, araştırmacı yenilikçi,

MS Office programlarına hakim,

Aktif araç kullanan,

Seyahat engeli olmayan,

Dış görünümüne önem veren ve insan ilişkilerinde başarılı,

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

Avrupa yakasında ikamet edilmesi tercih sebebidir.

NOT: Adayların özgeçmişinde resim bulunmaması halinde dikkate alınmayacaktır.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

İKBAL GIDA A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
NETELSAN ELEKTRİK ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Bursa, İzmir, Konya
Bugün
NETELSAN ELEKTRİK ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
EKİNGEN ELEKTRONİK
İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar, Ankara
Son 1 Hafta
Keban Elektrik Elektronik Mühendislik Mimarlık San. ve Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir
17.12.2019
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Tekirdağ Çorlu
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ZKSOFTWARE THE ADVANCED BİOMETRİC SOLUTİON ELEKTRONİK SAN VE TİC LTD ŞTİ

Yaşadığımız yüzyılın sorunu olarak tanımlayabileceğimiz hırsızlık, gasp, saldırı ve terör olayları, insanlığın huzurunu tehdit etmekte ve yaşadığı topluma olan güveninin azalmasına yol açmaktadır. Bu doğrultuda ZKSoftware Türkiye, söz konusu gelişmeleri takip ederek sorumlu olduğu bölgelerdeki huzur ve güvenin arttırılmasına katkıda bulunmayı görev olarak üstlenmektedir. Günümüzün gerçeği olan multimedya dünyasına baktığımızda; takip, iletişim teknolojisi, olayları önceden haber alma ve konfor gibi zorunlulukların doğduğunu görmekteyiz.

ZKSoftware Türkiye için başta can güvenliği olmak üzere, büyük zorluklarla elde edilen malların güvenliğini sağlamak, yaşanılan mekânlarda konforu ve iş verimliliğini arttırmak, zaman kayıplarını engellemek ve takip olanakları sunmak en büyük hedef olmuştur.

ZKSoftware Türkiye olarak; personel devam kontrol sistemleri (PDKS), güvenlik görevlisi tur kontrol sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, güvenlik tipi arama detektörleri, kapalı devre televizyon sistemleri (CCTV), şehir izleme sistemleri (MOBESA), görüntülü kapı telefonları (Video Intercom), yangın algılama ve ikaz sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, ürün koruma sistemleri ve araç takip sistemleri (GPS) konularındaki deneyim, bilgi birikimi ve uzman kadromuz ile sistem ürünlerini projelendirerek son kullanıcıya sunmaktayız. Bu çalışmaları bir standarda oturtmak için 2008 yılında ISO9001 belgesini ve ardından 2010 yılında TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’ni alarak kaliteli hizmet anlayışını pekiştirmek amacıyla yolumuza devam etmekteyiz.

Dinamik Kadro

Toplumun değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere, daha yüksek kalitede ürün ve hizmeti takip etmek en önemli görevimizdir. Bu amaçla, kuruluşundan bu yana son kullanıcıya en son teknolojiye sahip ürünleri sunmuştur. Önerdiğimiz ürünler toplumumuzun her türlü birim, ticari kuruluşları ve meskenlerinde kullanılmaktadır. Tüm bu kullanıcılar göz önüne alındığında teknoloji, kalite ve hizmete verdiğimiz önem daha iyi anlaşılmaktadır.

Güvenlik, huzur ve konfor toplumun can damarıdır. Teknolojinin takipçisi olan bizler için, gerekli sistem ihtiyaçlarını karşılamak, bu can damarının zarar görmesine engel olmak vazifesi olmuştur. Bu doğrultuda, Türkiye’nin dört bir yanında çeşitli faaliyet alanlarında hizmet sunan özel sektör ve kamu kuruluşları portföyümüze sürekli yeni kuruluşlar eklenmekte. Bunun sonucu olarak da, daha güçlü ve daha fonksiyonel ürün çeşitliliğine ihtiyaç duyarak ürün ve hizmet yelpazemizi olabildiğince genişletmekteyiz.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları