YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Üst Düzey Makam Şoförü

İstanbul Avrupa Yakası
 • 06.11.2014
 • 1000 den Fazla Aday Başvurdu
 • 27937 Görüntüleme

İş Tanımı

Zorlu Holding A.Ş. bünyesinde "Üst Düzey Makam Şoförü" olarak görev almak.

Aranan Nitelikler

Genel nitelikler:

 • En az lise mezunu,
 • Makam şoförlüğü tecrübesi olan,
 • Levent civarında ikamet eden,
 • Diksiyonu düzgün, prezantabl,
 • İnsan ilişkilerinde başarlı, dikkatli, yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek

     çalışma arkadaşı arıyoruz.

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

BONFİLET ET SAN.VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
KALİTE İNSAN KAYNAKLARI
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
NETLOG LOJİSTİK GRUBU
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Alders Tekstil San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
21.09.2017
Alfred Concierge Services
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Zorlu Holding

 

ZORLU HOLDİNG
Üretim, ihracat, istihdam rakamlarının büyüklüğü ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle Türkiye ekonomisinde çok önemli bir yere sahip olan Zorlu Holding'in başarı öyküsünün temelleri, 1950’li yılların başında Denizli Babadağ'da atılmıştır.

Mehmet Zorlu, ilk ticari kimliğini 16 Mart 1953 tarihinde, şahıs firması olarak almıştır. Şirket daha sonra, 4 Ocak 1968 tarihinde Zorlu Tic.Koll.Şrk. Mehmet Zorlu ve Oğulları olarak tescil edilmiştir.

Zorlu Holding, üretim kapasitesi, ihracatı, yüksek verimliliğe sahip AR-GE yatırımları ve teknolojik üstünlükleriyle bugün Türk sanayinin en güçlü üretim kuruluşlarından biridir.

2000'li yıllarda, Türkiye'nin en büyük kuruluşları arasına adını yazdırmayı başaran Zorlu Holding'in faaliyetleri tekstil’den  elektroniğe, enerji’den gayrimenkule kadar geniş bir alana yayılmaktadır.

Zorlu Holding’in faaliyet gösterdiği alanlar;

 1. Ev tekstili, polyester iplik
 2. Elektronik ürünler,bilgi teknolojileri ve dayanıklı tüketim malları
 3. Gayrimenkul
 4. Enerji üretimi’dir.

1980'li yıllara kadar ev tekstili alanındaki çalışmalarıyla büyümesini sürdüren ve Türkiye'nin ev tekstilinde lider markası olarak kabul edilen TAÇ'ı yaratan Zorlu Holding, 1994 yılında Vestel Elektronik'i bünyesine katmıştır. Holding, 1996 yılında Zorlu Enerji ile enerji ve 2006 yılında da Zorlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. ile gayrimenkul sektörüne girmiştir.

Zorlu Holding bugün, yaklaşık 30.000 çalışanıyla, Türkiye'nin en büyük istihdam yaratan firmalarından biridir.
EV TEKSTİLİ - POLYESTER İPLİK
Zorlu Grubu'nun ev tekstili alanındaki faaliyetleri, zaman içinde büyük bir hızla büyüyerek Türkiye'nin de sınırlarını aşmış ve 4 kıtaya yayılmıştır. Grubun bugün Türkiye'dekiler ile birlikte Fransa, Almanya, Güney Afrika, İngiltere, İran, Makedonya, Türkmenistan ve ABD'de kurulu tekstil fabrikaları ve pazarlama şirketlerinin toplam sayısı 21'e ulaşmıştır.
7000’ne yakın çalışanı ve 620 bin m 2 kapalı üretim alanı ile Zorlu Tekstil Grubu aynı zamanda dünyanın sayılı ev tekstili üreticileri arasındadır. Grup, günde yaklaşık 2.000.000 metrekare ev tekstili üretimi ile dünya ikincisidir.
ELEKTRONİK ÜRÜNLER - BİLGİ TEKNOLOJİLERİ - DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI
Elektronik, beyaz eşya ve bilgi teknolojisi alanlarında faaliyet gösteren Vestel Grubu, Zorlu Holding'in elektronik sektöründeki yatırımlarının amiral gemisidir.
Vestel, yıllık 14 milyon adetlik TV üretim kapasitesi ile dünyanın üçüncü büyüğü konumundadır. Sadece 2005 yılını beyaz eşya, elektronik ve bilişim sektörüne yönelik 30 milyon adetin üzerinde üretim yaparak, yani neredeyse her 2 Türk insanı için 1 ürün üreten Vestel bu ürünleri 110 ülkeye ihraç etmektedir.

ENERJİ ÜRETİMİ
Zorlu Holding değer ve stratejileri doğrultusunda; yaratıcı, dinamik, kalite ve çevreye önem veren anlayışıyla 1993 yılında öncelikle Holding’e bağlı şirketlerin kesintisiz enerji ihtiyacını karşılamak için kurulmuştur. İlerleyen yıllarda kurduğu şirketler ve enerji santralleri ile sadece grup şirketlerinin değil; diğer sanayi kuruluşlarının da enerji ve buhar ihtiyaçlarını sağlamaya başlamıştır.
Zorlu Enerji Grubu, yatırımları ve yapılanmasıyla enerjinin her enerjinin her alanında “anahtar teslimi” hizmet sunan özel bir yapıya sahiptir.
Ulusal enerji kaynaklarımızdan yararlanmak  ve yeryüzündeki kaynak rezervlerini de daha ekonomik kullanabilmek amacıyla, gelişimini, ürün ve servis çeşitlendirme ilkesine uygun olarak sürdüren Zorlu Enerji Grubu, termik santrallerin yanı sıra hidroelektrik, rüzgar ve jeotermal gibi yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırım yapmaktadır.
Zorlu Enerji Grubu Şirketleri:
ZORLU ENERJİ Elektrik Üretim A.Ş.
ZORLU ENDÜSTRİYEL ve Enerji Tesisleri İnşaat Ticaret A.Ş.
ZORLU O & M Enerji Tesisleri İşletme ve Bakım Hizmetleri A.Ş.
ZORLU PETROGAS  Petrol, Gaz ve Petrokimya Ürünleri İnşaat San. Ve Tic. A.Ş.
AMITY OIL International Pty. Ltd.
GAZDAŞ TRAKYA BÖLGESİ Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
GAZDAŞ GAZİANTEP Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.
ZORLU ELEKTRİK Enerjisi İthalat, İhracat ve Toptan Ticaret A.Ş.
ZORLU DOĞAL GAZ  İthalat, İhracat ve Toptan Ticaret A.Ş.
ROTOR Elektrik Üretim A.Ş.
ZORLU HİDROELEKTRİK Enerji Üretim A.Ş.
ZORLU GAYRİMENKUL GELİŞTİRME VE YATIRIM A.Ş.
Zorlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş., yurt içinde ve yurt dışında değerli araziler üzerinde nitelikli konut, ofis, iş merkezi, alışveriş merkezi, hastane, otel ve ticari depolar geliştirmek, geliştirdiği gayrimenkuller üzerinde yatırımlar yaparak satmak, kiralamak veya işletimini gerçekleştirmek amacıyla 2006 yılında Zorlu Holding A.Ş. bünyesinde kurulmuştur.

Zorlu Gayrimenkul’ün hedefi; piyasa beklentilerini, müşteri talep ve ihtiyaçlarını doğru analiz etmek suretiyle, değerli araziler üzerinde dünya standartlarında özgün projeler geliştirmek ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Zorlu Grubu’nun bu 4 ana sektör haricinde; otel, turizm, sigorta alanlarında faaliyet gösteren pek çok şirketi mevcut olup, Zorlu Air, Trabzon-Grand Otel, Jules Verne bunlardan bazılarıdır.

Web Adreslerimiz

http://www.vestel.com.tr
http://www.zorlu.com
http://zoren.com.tr

 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları