YBWEB03
Filtrele

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.

Sana uygun iş fırsatlarını kaçırmamak için

bu aramayı kaydedebilir, yeni ilan çıktığında e-postandan takip edebilirsin.
Şu an aranılan kriterlerle eşleşen ilan bulunamamıştır!
Ekol Gıda San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. İş İlanları

Ekol Gıda San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Firmayı Takip et Firma Web Sitesi

Ekol Gıda, mutfakları yabancı markaların kalitesiyle buluşturuyor. 64 ülkeden, 70 adet marka, 1500 çeşit ürünle, İstanbul’un yanı sıra Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Bursa, Adana, Samsun, İzmit ve Kıbrıs' da ki bayilikleri ile  değerli müşterilerine hizmet vermektedir.2003 yılında Perpa da 24 m2 bir alanda kurulan Ekol Gıda şu anda 3000 m2 kapalı alan, 2,500 m2 açık alan, deneyimli ve profesyonel bir ekip ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.Spesifik gıda alanında tartışmasız en büyük firmalardan biri olan ve ithal ettiği yüksek kalitedeki ürünleri Türk ve yabancı şeflerin beğenisine sunan, hemen her mutfakta iz bırakan Ekol Gıda Dünya üzerindeki yenilikleri müşterilerine sunmaktadır.

 

Firmamızın bünyesinde;peynirler,baharatalar,pirinçler,konserveler,makarnalar,sirkeler,soslar,turşular,mantarlar vs.. bulunmaktadır.. Meksika mutfağından Japon mutfağına kadar her tür mutfakta kullanılabilecek ürünlerin yanı sıra Fransa’dan ithal ettiği aksesuar ve catering malzemeleri de bulunmaktadır.Ekol Gıda Dünya mutfağındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu anlamda yurt dışı fuarlarını üretici firmaları düzenli ziyaret etmek te yeni ürünler hakkında detaylı bilgileri almaktadır.. İtalya da bulunan ofisi ile yeniliklere oldukça hızlı cevap verebilmektedir.Bünyesinde bulunan Ekol Culinary de hem yeni ürünlerini yurtdışından getirdiği yabancı şefler ile müşterilerinin beğenisine sunmakta hem de genç aşçılara ürün eğitimleri vererek destek olmaktadır.

 

Depoları ve frigofrik araçları -18 ve +4 dereceye göre ayarlanmış ve ara bölmeler mevcuttur. Ürünler müşterilere ulaşana kadar bünyesinde bulunan Gıda Mühendisi tarafından sürekli kontrol edilmek ile birlikte soğuk zinciri kırmadan, hijyenik şartlarda ürünlerini müşterilerine teslimatını gerçekleştirmektedir.

 

Firmanın Tüm İş İlanları