Üye Ol Üye Girişi
İşveren Girişi
İLAN VER
0212 251 88 84
Detaylı Arama

İletişim

Ankara (0312) 207 02 87 ankara@yenibiris.com
Antalya (0242) 340 38 14 akdeniz@yenibiris.com
Bursa (0224) 252 60 50 marmara@yenibiris.com
Trakya (0212) 251 85 70-222 trakya@yenibiris.com
Ege (0232) 464 15 52 ege@yenibiris.com
Adana (0322) 346 79 71 adana@yenibiris.com
İstanbul (0212) 251 85 70-222 istanbul@yenibiris.com
Kocaeli (0262) 311 39 00 kocaeli@yenibiris.com
Gaziantep (0342) 323 07 72-73 gaziantep@yenibiris.com
Kayseri (0352) 220 28 28 kayseri@yenibiris.com
Copyright © 2000 - 2015 Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.
İş arayanlar bölümümüzü en iyi şekilde görüntüleyebilmek için; Internet Explorer 8.0 ve üzeri, Firefox 4.0 ve üzeri tarayıcılar kullanmanızı öneririz. Yenibiris.com, Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş.'ne ait bir sitedir. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık A.Ş., 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, işarayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 26.12.2013 tarihli, 164 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.