MALİ İŞLER MÜDÜRÜ - (İNŞAAT YAPI SEKTÖRÜ)

İstanbul Anadolu Yakası
  • 04.05.2020
  • 50 - 100
  • 2018 Görüntüleme

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz inşaat yapı sektöründe faaliyette bulunan grup firmasının Muhasebe,Finans,Bütçe,Maliyet Hesaplamaları,hakedişler ,taşeron tahakkuk işlemlerinden sorumlu Mali İşler Müdürü İstihdam edilecektir.

Aranan Nitelikler

- Üniversitelerin Lisans seviyesinde bölümleri,İşletme,İktisat,Çalışma Ekonomisi,Ekonomi,İstatistik gibi bölümlerden mezun,
- Tercihen Mali Müşavirlik yetki belgesine sahip,
- Muhasebe,Finans,İnşaat maliyet hesaplamaları,bütçe,banka işlemleri,personel özlük konularında bilgi ve deneyim sahibi,
- Mesleğinde 10 yıl ve üzeri deneyimli,
- Tercihen inşaat-yapı sektöründe tecrübe sahibi,
- Mesleği ile ilgili güncel mevzuat ve iş disiplinlerini edinmiş olmak,
- İnşaat hakediş,taşeron hizmet tahakkuku işlemleri konularında deneyimli,
- Vergi Dairesi,SGK,İŞKUR,KOSGEB Mevzuatlarına hakim,aylık,üç aylık ve yıllık beyannameleri güncel mevzuatları da dikkate alarak hazırlamak ve gerekli bildirimleri yapmak,
- VUK,Eski ve Yeni TTK,SGK,İŞ HUKUKU,DIŞ TİCARET MUHASEBESİ,TİCARİ MUHASEBE,MALİYET MUHASEBESİ,tüzük yönetmenlik kanunları ve uygulamalarına Vakıf,kişsel gelişim eğitimlerini almış,yeniliklere açık,
-Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
-Aktif araç kullanabilen,
-Şirketi resmi kurumlarda temsil yetkinliklerine haiz,Kurumsal ilişkiler konularında tecrübeli,
-Tercihen İstanbul Anadolu Yakası;Üsküdar,Kadıköy,Ataşehir,Çekmeköy,Ümraniye,Maltepe ilçelerinden birinde ikametli bulunan,
-Yurtiçi ve yurtdışı seyehat engeli bulunmayan,
- Mali işler müdürü istihdam edilecektir.

NOT:
Özgeçmişleri fotoğrafsız ve adres bilgileri yetersiz adayların müracatları değerlendirmeye alınmayacaktır.
Adayların firmamız aracılığı ile iş müracatında;özgeçmişlerinde yer alan kimlik,eğitim ve mezuniyete dair bilgileri İŞKUR Özel İstihdam Büroları Yönetmenliği gereği belgelendirmeleri  gerekmektedir.
"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ." Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

AYGÜN ALÜMİNYUM SAN VE TİC A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
HEDEFEVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
GEDİK HOLDİNG AŞ.
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Son 1 Hafta
TACİRLER YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

       2007 DE KURULAN FİRMAMIZ; 2008 DEN BERİ İŞKUR ÖZEL İSTİHDAM BÜROSU FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.NİTELİKLİ PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VERİLMEKTEDİR.

       SANAYİ İLK 500 VE İKİNCİ 500'DE YER ALAN ÜRETİCİ FİRMALAR İLE İHRACAT 1000 SIRALAMASINDA YER ALABİLEN ÜRETİCİ-ENDÜSTRİYEL-ENTEGRE-İHRACATÇI FİRMALARIN NİTELİKLİ PERSONEL TEDARİKİNDE BULUNMAKTAYIZ.

KURUMSAL FİRMALARDA, ÖZELLİKLE MÜHENDİSLİK-DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA DEPARTMANLARINA EN HIZLI ŞEKİLDE NİTELİKLİ PERSONEL TEMİN ETMEYE YOĞUNLAŞMIŞ BULUNUYORUZ.

AYRICA ÜST DÜZEY YÖNETİCİ(EXECUTİVE) POZİSYONLARIN KARŞILANMASINDA 10. YILI DOLDURAN FİRMAMIZIN SAHA-SEKTÖR VE MESLEK DENEYİMİMİZİ EN  ETKİLİ ŞEKİLDE DIŞ KAYNAK KULLANIMI OLARAK MÜŞTERİLERİMİZLE PAYLAŞMAKTAYIZ.

DEMİRÇELİK VE DEMİRDIŞI METALLER-OTOMOTİV-TEKSTİL-MAKİNA-LOJİSTİK SEKTÖRLERİNE ÇOK DAHA HIZLI NİTELİKLİ PERSONEL TEDARİKİNDE SEÇME YERLEŞTİRME FAALİYETLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR.

ÜRETİCİ-ENDÜSTRİYEL-ENTEGRE-İHRACATÇI FİRMALARIMIZIN GÜVEN-DESTEK VE İŞLETMELERDE ANA UNSURLARI TEŞKİL EDEN NİTELİKLİ PERSONELLERİN KARİYER PLANLAMASINDA FİRMAMIZI TERCİH ETMELERİ DESTEK VE GÜVENLERİ İLE 10.YILIMIZI DOLDURMANIN SEVİNÇ VE GURURUNU TÜM İŞVEREN-İŞGÖRENLERLE PAYLAŞMAKTAN MUTLUYUZ.SİZLERLE NİCE 10 YILLARA ULAŞABİLME HEYECAN VE ÜMİDİNİ TAŞIMAKTAYIZ.

BU HEYECAN VE ARZU İLE ÜLKEMİZİN MUASIR MEDENİYETLER SEVİYESİNİ YAKALAMASI VE YAŞAM KALİTESİNİN,REFAH DÜZEYİNİN ARTMASI,KONULAN İHRACAT HEDEFLERİ İLE,DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ İLK 10 EKONOMİSİ ARASINA GİRMESİ HEDEFLERİ SÜRECİNDE KATKIDA BULUNDUĞUMUZ İNANCINDAYIZ.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları