Sevkiyat Sorumlu Yardımcısı

Gaziantep
  • 10.03.2020
  • 50 - 100
  • 3329 Görüntüleme

İş Tanımı

Depo, stok, Araç Yükleme  ve sevkiyat alanında deneyimli,

Takım çalışmasına uyumlu

Fatura İrsaliye kontrolü ve sisteme verilerin girişi konusunda deneyimli,

Güvenilir ve Sorumluluk Sahibi,

Dikkatli, düzenli, takipçi ve disiplinli,

Aranan Nitelikler

-Üniversite veya Lojistik ile ilgili meslek lisesi mezunu,
-En az 2 yıl deneyimli,
-Forklif ehliyeti olan,
-Ms office ve Canıas ERP programlarına hakim,
-Erkek Adaylar için Askerlik görevini yapmış.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
Gaziantep
Bugün
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Gaziantep
Bugün
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Gaziantep
Bugün
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
Bugün
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

ARSAN KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1999 yılında kurulanARSAN KİMYA SAN TİC A.Ş. bugün sektörde güvenilen ve aranan bir marka haline gelmiş olmanın haklı gurunu taşımaktadır.

Arsan Kimya, Ultra Compact markası altında başta ıslak mendil olmak üzere, kişisel bakım ürünleri, pamuk ürünleri, asetonlar, oda spreyleri ve ev temizlik ürünlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile üstün kaliteli ürünlerini global piyasaya sunmaktadır.

Arsan Kimya, 2015 yılı itibariyle gerçekleştirdiği 90 milyon adet kapasiteli üretim yatırımı ile ıslak mendil üretiminde hızla gelişen ve sektöre yön veren lider üreticiler arasında hak ettiği yerini almıştır.

Bu gün için Türkiye sektörünün en büyük ıslak mendil üreticilerinden biri olan Arsan Kimya, G.Antep Organize San.Bölgesinde 15.000 m2 kapalı alan da modern teknoloji standartları çerçevesinde global düzeyde üretim gerçekleştirmktedir. 

Kurumsallaşmanın temel ilkelerini benimsemiş, etik değerler ile yoğrulmuş yönetim anlayışıyla geçmişten aldığı tecrübe ve değerleri, modern bir anlayışla özümsemiş inovativ bir firmadır.

Bunun bilinciyle biz; daha profesyonel, daha kurumsal, daha yenilikçi ve daha vizyoner hareket etmekteyiz. Bu bakış açısından hareketle, yönetim kadrolarını modern bir anlayışla yapılandırmakta, geçmişten gelen ve hepimizin yakından bildiği eşsiz birikimi üzerine, kurumsallaşma temellerini inşa etmekteyiz.

Günümüzde 5 kıtada 80  ülkeye geniş bir pazar erişim ve lojistik ağına sahip olan şirketimiz, pazardaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Marka güvenilirliğinden taviz vermeden, katma değeri yüksek ürün çeşitlerini global piyasaya sunmaktadır..
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları