Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Satış Asistanı
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Pazarlama Müdürü
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Grafik Tasarım Uzmanı
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Satış Direktörü
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Dış Ticaret Uzmanı
AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Firmanın Tüm İlanları

ArGe Analitik Geliştirme Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası
 • 27.07.2019
 • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
 • 2678 Görüntüleme

İş Tanımı

Steril parenteral solüsyon fason ilaç üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren, yurt içi ve yurt dışı pazarında güçlü olan kurumsal, yabancı sermayeli kurumda görevlendirilmek üzere aşağıdaki iş tanımına uygun çalışacak ArGe Analitik Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.
 • Ürünlerin analitik metot validasyonlarını onaylı protokol ve talimatlara uygun olarak yapmak 
 • Analitik Metot Validasyon ve Transfer protokolünün uygulanmasından sonra sonuçları protokollerde yer alan kurallarına göre kaydetmek
 • Yeni üretilmesi gereken fason ürünlere ait metotları incelemek, ihtiyaçların belirleyerek ilgili bölüm ile temasa geçmek. 
 • Proses validasyon çalışmaları sırasında protokolde tanımlı kimyasal analizleri, onaylı analiz metodu ve talimatlar doğrultusunda yapmak, sonuçlarını GMP kurallarına ve firma kalite prosedürlerine uygun şekilde dokümante etmek, kontrol ve onay için ilgili kişilere iletimini temin etmek. 
 • Firmalarla yapılan anlaşmalar gereği stabilite takibi yapılan ürünlerin numunelerini onaylı protokol ve talimatlar doğrultusunda almak, uygun saklama koşuluna sahip kabinlere yerleştirmek. 
 • Yaptığı tüm analiz ve kontrollere ait raporların, formların talimatlara uygun, düzenli ve doğru bir biçimde dokümante edilip, dosyalanmasını sağlamak 

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, 
 • İlaç firmalarının benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübe sahibi,
 • Vardiyalı düzende çalışabilecek (1.vardiya 08:30 – 17:30 ; 2.vardiya 15:00 – 23:00, Cumartesi dahil), 
 • Fazla mesaili çalışmaya engel durumu olmayan,
 • Literatür takip edecek seviyede İngilizce bilgisi olan,
 • Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi, 
 • Güncel bilgisayar programlarını kullanabilen, 
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
GEDİK HOLDİNG AŞ.
İstanbul Anadolu Yakası Pendik
Son 1 Hafta
CANAŞ Anahtar San. Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye
Son 1 Ay
ELSEL GAZ ARMATÜRLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Kartal
03.12.2019
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Gaziantep, 
· Denizli ve İzmir’de
bulunan toplam sekiz ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 8 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Gaziantep,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları