Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Dış Ticaret Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası
 • 10.02.2020
 • 200 - 500
 • 2722 Görüntüleme

İş Tanımı

Ülkenin önde gelen topluluk kuruluşlarından biri için aşağıdaki iş profiline uygun ''Dış Ticaret Uzmanı'' aranmaktadır.

 • Yurtdışı / Yurtiçi tüm nakliye süreçlerini organize eder, nakliye şirketlerinden gelen sevkiyat bilgilerini ise -ürünün teslim edildiği ana kadar - yurtiçi / yurtdışı satış birimi ile zamanında bildirerek ürünlerin tesliminin hatasız ve zamanında tamamlanmasını sağlar
 • İthalat ve ihracatla ilgili gerekli belgeleri düzenler, takibini yapar ve gerekli koordinasyonu sağlar
 • Yurtiçi / yurtdışı gönderim/sevkiyat organizasyonunu etkin şekilde yönetebilmek için; lojistik acenteleri ile görüşmeleri yürütür, hizmet takibini ve fatura kontrolünü sözleşme gereklerine göre yapar
 • İşlemi tamamlanan ihracat belgelerinin uygunluğunun kontrolünü yapar
 • Gümrükten malzeme çekim ve ürün sevkiyatı işlemlerini Sevkiyat Birim’ i ile koordineli olarak planlamak gerektiğinde,  gümrüğe giderek işlerin yerinde takibini ve kontrolünü yapar,
 • Nakliye ve gümrük işleri yapan firmalarla yakın ilişkide olarak, teklif alır, uygun gördüğü teklifleri yönetici onayına sunar
 • Maliyeti düşürücü, kaliteyi artırıcı ve sipariş teslim sürelerini azaltıcı çalışmalar yapar veya yaptırır
 • Yurtdışı satış operasyon sürecini yönetir
 • Yurt dışı Satış ana verilerinin kontrolü ve doğruluğunun sağlar

Aranan Nitelikler

Aranan Özellikler:

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Dış Ticaret alanında 3-4 yıl deneyimli,
 • Çok iyi derecede İngilizce bilen,
 • Tercihen kimyasal malzeme veya tehlikeli madde ithalat ve ihracatında deneyim sahibi,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek  

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

ESEN MİKRONİZE MADEN SAN . VE TİC . A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
AKTEL ASANSÖR
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
EPS DANIŞMANLIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
EPS DANIŞMANLIK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Tekirdağ - Çorlu, Tekirdağ - Ergene
Dün
Zettavili Madencilik Ticaret A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Zettavili Madencilik Ticaret A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
MOGNO MOBİLYA
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Gaziantep, 
· Denizli ve İzmir’de
bulunan toplam sekiz ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 8 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Gaziantep,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları