YBWEB03

Teknik Destek Uzmanı

İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli Gebze
 • 11.08.2019
 • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
 • 4268 Görüntüleme

İş Tanımı

Nükleer tıp ürünleri üretimi ve satışı yapan firmanın Mühendislik bölümünde aşağıdaki iş profiline uygun '' Teknik Destek Uzmanı'' aranmaktadır.

 • Yapılan İşler ve Sorumluluklar

  • Kuruluşun yurt içi ve yurt dışı tüm üretim tesislerinde bulunan ve üretim amaçlı kullanılan cihazların "planlı bakım" faaliyetlerini gerçekleştirerek üretimin sürekliliğine destek olur.

  • Kuruluş cihaz park alanında bulunan ekipmanlara anlık “arıza bakım” müdahalelerini zamanında yapar ya da gerektiğinde cihaz yetkili servisi ilgili kişisi ve kurumlardan hizmet alarak teknik problemi giderir.

  • Cihazların işletim maliyetlerini minimum seviyede ve üretim verimliliğinin en üst düzeyde yönetilmesine destek olur.

  • Konusu ile ilgili cihazların yedek parça /sarf malzeme listelerini hazırlar.

  • Maliyet düşürmek için alternatif tedarikçi araştırmaları yapar.

  • Bakım onarım ekibinin diğer hizmetlerine destek sağlar.

  • Kestirimci bakım uygulamalarına destek verir.

  • Operasyon verimliliği iyileştirme çalışmalarında aktif rol oynar

Aranan Nitelikler

 •      

  • Üniversitelerin tercihen Elektrik-Elektronik veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,                                                                                            

  • Tercihen Yüksek Teknolojili cihazlar sektöründe 1-2 yıl teknik bakım deneyimi sahibi,

  • Çok iyi derecede İngilizce bilen,

  • Seyahat engeli bulunmayan,

  • İstanbul Anadolu yakasında ya da Gebze'de ikamet eden veya edebilecek olan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BOF OTELCİLİK RESİDENCE A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
NETA ELEKTRONİK CİHAZLAR SAN. TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Güvensan Tesis Hizmetleri
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
TEOS İLETİŞİM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy
Dün
ACADEMİC HOSPITAL
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ATILIM TEK ISITMA SOĞUTMA KLİMA SİSTEMLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ATILIM TEK ISITMA SOĞUTMA KLİMA SİSTEMLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ATILIM TEK ISITMA SOĞUTMA KLİMA SİSTEMLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

AS/NEXIA TÜRKİYE-AS BAĞIMSIZ DENETİM VE YMM A.Ş.-AS CPA & AUDITING CO.

AS/NEXIA TÜRKİYE

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye'nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;
· Adana,
· Ankara,
· Bursa,
· Gaziantep, 
· Denizli ve İzmir’de
bulunan toplam sekiz ofis ve 250 ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30'un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu'nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.

AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye'de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International'in Türkiye üyesi olmuştur.

Hızla büyüyen ve daha kuruluş aşamasında Türkiye'nin en büyük denetim ve danışmanlık kuruluşu arasında yer alan AS/Nexia Türkiye'nin temel prensibi; kurumsallaşmış yapısı ile uluslararası ve ulusal meslek etiğine bağlı kalarak yerli ve yabancı, bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine en üst kalitede mali danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktır. Bu amaçla AS/Nexia Türkiye, gerek vergi gerekse bağımsız denetim dallarında iyi eğitim görmüş uzman personel ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul etmiştir
 

AS/NEXIA TURKEY

AS/Nexia Turkey is a professional auditing and consultancy company serving the leading firms in Turkey by giving independent auditing , financial advisory,full certification,corporate finance, designing and providing internal auditing, management consultancy, tax dispute services.
AS/Nexia Turkey executes its services with 8 offices country-wide with more than 250 partners and staff. Its Head Office is located in İstanbul and branches are located in Adana,Ankara,Bursa,Gaziantep,Denizli and İzmir. Moreover Moscow Office ,active since 1994, with more than 30 specialist staff giving financial consultancy, auditing and accounting services for leading Turkish Companies operating in Russian Federation.

AS/Nexia Turkey is established by distinguished,respected and experienced professionals in audit and consultancy sector and became a member of Nexia International,a world- wide network ranking top ten, as of 1 May 2007.

Nexia International is a well known worldwide auditing and consulting company located in 97 country operating with 620 offices and 23.000 employees.

The main principle of AS/Nexia Turkey which grows rapidly and ranking 5th in Turkey in its establishment period , is to provide high quality audit,tax and financial counsulting services to its national,international,individual and corporate clients with its instituonalized structure by implementing national and international ethics of business. In order to achieve this AS/Nexia Turkey adopts serving with eligible staff in their profession who are well-trained as a principle.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları