Muhasebe Müdürü

Nijerya
  • 13.04.2020
  • 50 - 100
  • 2288 Görüntüleme

İş Tanımı

Merhaba,Ata Şirketler Grubu 1998 yılında şeker ve şeker ürünlerinin üretimi, dağıtımı ve pazarlamasını yapmak üzere Ukrayna’nın başkenti  Kiev’de ilk olarak faaliyete başlamıştır. Kuruluşundan günümüze kadar da Ukrayna pazarındaki öncü şirket olmasının getirmiş olduğu avantajla pazar liderliğini korumuştur. Grubumuz 2013 yılında Nijerya’nın Lagos eyaletinde bir üretim tesisi daha açmıştır. 2016 yılında Nijerya’da da sektörde pazar liderliği konumuna ulaşmış, Batı Afrika’daki diğer bölge ülkelerine Nijerya’daki ürünlerini ihraç etmek için ilk hedef olarak Gana’nın Akra şehrinde kendi ithalat ve distribüsyon şirketini kurarak dağıtım ambarını 2019 yılında faaliyete almıştır.
Nijerya'daki üretim tesisimizde 6’sı Türk vatandaşı olmak üzere yaklaşık 300 personel istihdam edilen şirketimizin buradaki muhasebesini  yönetmek için  MUHASEBE MÜDÜRÜ pozisyonunda bir personel alımı yapılacaktır.
Şirket lojmanında kendi banyo ve tuvaleti olan süit oda, 3 öğün yemek, temizlik, ütü ve yemek yapan personel, şoförlü araç, dizüstü bilgisayar, telefon ve internet şirket tarafından karşılanmaktadır.
İzin hakkı: 6 ayda bir 15 gün olup yılda toplam 30 gün ücretli izin verilmektedir. İstanbul – Lagos  gidiş dönüş uçak biletleri ve vize işlemleri şirket tarafından karşılanır. Sözleşmeler en az  1 yıllıktır. Mülakatlar İstanbul'da birebir yapılacaktır.Lojman videosu Youtube üzerinden bu adresten izlenebilir: https://www.youtube.com/watch?v=j01jYpKdcwU
İlginize teşekkür ederiz.

Aranan Nitelikler

Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce dilbilgisi şarttır.  Mülakatın bir bölümünde İngilizce bilginiz denenecektir. Hedef/Gerçekleşme karşılaştırmalarının ve sapma analizlerinin yapılması, Günlük tüm cari hareketlerin muhasebeleştirilmesi (kasa, banka, çekler vs..), Üretim Birimiyle senkronize üretim maliyet raporlarının hazırlanması, Haftalık/Aylık ödeme listelerinin hazırlanması ve takibinin gerçekleştirilmesi, Alacak ve tahsilat takibinin yapılması, Finansal muhasebe kayıtlarının oluşturulması, Karlılık analizlerinin yapılarak raporlanması, Satın almalarda fiyatların tarihsel olarak değerlendirilmesi, Aylık banka mutabakatlarının yapılması, Firmalar ile mutabakatların yapılması, cari hesapların takibi, Genel müdür tarafından talep edilecek her türlü raporun hazırlanması ve sunumu, ERP programlarına, tercihen Logo Tiger Wings programına aşinalık. 
Yurtdışı muhasebe tecrübesi.
"ATA LTD. ŞTİ." Türkiye İş Kurumu' nun 123456 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Türkiye
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR