Ticari müdür

Gana
  • 13.04.2020
  • 100 - 200
  • 1777 Görüntüleme

İş Tanımı

Merhaba, Ata Şirketler Grubu 1998 yılında şeker ve şeker ürünlerinin üretimi, dağıtımı ve pazarlamasını yapmak üzere Ukrayna’nın başkenti Kiev’de ilk olarak faaliyete başlamıştır. Kuruluşundan günümüze kadar da Ukrayna pazarındaki öncü şirket olmasının getirmiş olduğu avantajla pazar liderliğini korumuştur.Grubumuz 2013 yılında Nijerya’nın Lagos eyaletinde bir üretim tesisi daha açmıştır. 2016 yılında Nijerya’da da sektörde pazar liderliği konumuna ulaşmış, Batı Afrika’daki diğer bölge ülkelerine Nijerya’daki ürünlerini ihraç etmek için ilk hedef olarak Gana’nın Akra şehrinde kendi ithalat ve distribüsyon şirketini kurarak dağıtım ambarını 2019 yılında faaliyete almıştır. 
Şirketimizin Gana’da bulunan lojistik merkezinin ve tedarik zincirinin yönetimini yapacak, bu bölgedeki ürünlerinin pazarlanmasını organize edecek ve devamında satış ve lojistik ekibini yönetecek satış pazarlama tabanlı  TİCARİ MÜDÜR  pozisyonunda bir personel alımı yapılacaktır.
İzin hakkı: 6 ayda bir 15 gün olup yılda toplam 30 gün ücretli izin verilmektedir.İstanbul –Akra gidiş dönüş uçak biletleri ve vize işlemleri şirket tarafından karşılanır.Sözleşmeler en az 1 yıllıktır.Mülakatlar İstanbul'da  birebir yapılacaktır.
İlginize teşekkür ederiz.

Aranan Nitelikler

Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce dilbilgisi şarttır. Mülakatın bir bölümünde İngilizce bilginiz denenecektir.
Depo lojistik faaliyeti olan bir işletmede yönetici pozisyonunda çalışma tecrübesi,Bankacılık, finans yönetimi, genel muhasebe bilgisi,Depo yönetiminde gerekli genel teknik bilgi,Satış pazarlama konusunda tecrübe sahibi,Satış departmanı için hedefler belirleme ve denetim tecrübesi,Satınalma ve muhasebe denetim tecrübesi,Depo/lojistik merkezi yönetimi ve verimliliği arttırma konusunda tecrübeve liderlik vasıflarıyla beraber mutlaka yurtdışı tecrübesi aranmaktadır. 
"ATA LTD. ŞTİ." Türkiye İş Kurumu' nun 123456 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

Türkiye
Son 1 Hafta
EMR FERMUAR SAN. VE TİC.A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ENTEPE ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLIK BIRIMI
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
EXCEL DANIŞMANLIK
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
Dün
HEDEFEVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV VE TİCARET A.Ş.
Karaman
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR