Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Metalurji Mühendisi

  • 17.02.2020
  • 50 - 100
  • 1362 Görüntüleme

İş Tanımı

Üretimin kalite hedefleri ve üretim planı doğrultusunda,
İş Sağlığı ve Güvenliği-Çevre Yönetimi çerçevesinde gerçekleşmesini sağlamak.
Çelik metal sektöründe deneyimli,
Veri girişi yapabilecek Metal Sorumlusu olarak çalışabilecek
Kendisine bağlı personellerin sevk ve idaresini sağlamak.
Süreç performans hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamak.
İyileştirme faaliyetlerini organize etmek.
Süreç raporlarının hazırlanmasını sağlamak.

Aranan Nitelikler

Sakarya Bölgesi'nde Tavukçuluk Ekipmanları üretimi yapmakta olan fabrikamızda görevlendirilmek üzere;


Üniversitelerin Makine Mühendisliği / Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,
Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
MS Office programlarına hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Aktif araç kullanabilen,
Sakarya' da ikamet eden,

" Metalurji Mühendisi" çalışma arkadaşı aramaktayız.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

GENERAL TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Sakarya
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

AYTAV TAVUKÇULUK EKİPMANLARI

Aytav Tavukçuluk Ekipmanları 1988’den bu güne kadar değerli müşterilerimiz için kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek, her zaman başarıdan başarıya koşan, sektörüne yenilikleri getiren, öncü adımlar atan firma olmuştur.  

Çalışanlarımızdan, tecrübemizden, bilgi birikimimizden ve müşterilerimizden aldığımız güçle yaptığımız işi daima daha ileriye taşımak isteriz. Aytav Tavukçuluk Ekipmanları, bu güç ile her alanda istikrarlı büyüme, sağlam şeffaf bir yapı ve uzun süreli müşteri ilişkileri kurmayı ve kendi alanında adı ilk sırada anılan başarılı bir şirket olmayı hedeflemektedir.
 

Aytav Ailesi Olarak Belirlediğimiz Misyonumuz;

Çeyrek asırlık bilgi birikimi ve deneyimle kurulan Aytav, tüm dünyada gelişen gıda anlayışı ve hijyen kurallarına uygun beyaz et ve yumurta üretimine yönelik ürettiği tavukçuluk ekipmanlarıyla kanatlı sektörünün ilgi odağıdır.

Aytav üretimlerini “Önce Kalite ” ilkesine bağlı, dünyada teknolojilerin takipçisi olarak ve uzmanlık alanını geliştirerek ülkemizin ilkleri arasına girmiş bu sayede başta tavukçuluk ekipmanları olmak üzere anahtar teslimi tavuk çiftligi kurulmasında aranılan marka konumuna gelmiştir.

Türkiye’de bir ilk olan demonte tavuk kafesi,yumurta taşıma kasası, kuluçka ekipmanları ve geliştirdiği yükleme-taşıma sistemleriyle ilklere imza atan Aytav, sektörün gelişmesine ve müşteri memnuniyetine önemli katkıda bulunmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Kârlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak en önemli misyonlarımızdan biridir.

Aytav Ailesi Olarak Belirlediğimiz Vizyonumuz;

Yurtiçi ve yurtdışında 75 ülkeye yapılan tavukçuluk ekipmanları ihracatımızla Türkiye ekonomisine katkı sağlayan Aytav  olarak, gelecek hedeflerimizi geliştirerek devam edeceğimize ve kanatlı sektörüne büyük hizmetler vereceğimize inanıyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olmak, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişmek, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreterek, müşteri ve çalışanlarına değer katmak, en önemlisi topluma ve ülkesine faydalı olmak, Aytav’ın nihai hedefleridir.  

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları