YBWEB01

COLDWELL BANKER AN GAYRİMENKUL/GAYRİMENKUL DANIŞMANI

İstanbul Anadolu Yakası
  • 27.07.2019
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 1319 Görüntüleme

İş Tanımı

KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMAK, ÇALIŞMA SAATLERİNİ KENDİNİZ BELİRLEMEK VE MAAŞLI BİR İŞTE ÇALIŞMAKTAN SIKILDIYSANIZ, GELİN OFİSİMİZDE BERABER ÇALIŞALIM..
SEKTÖRÜN EN GÜVENİLİR MARKASI OLAN COLDWELL BANKER'IN COLDWELL BANKER AN OFİSİNDE GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLABİLİR, KARİYERİNİZDE DEVRİM YAPMA FIRSATI YAKALAYABİLİRSİNİZ. 
ANADOLU HİSARI'NDA BULUNAN COLDWELL BANKER AN OFİSİMİZE TAKIM ÇALIŞMALARINA UYUM SAĞLAYABİLECEK, KENDİNE GÜVENEN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

Aranan Nitelikler

EN AZ LİSE MEZUNU,
GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE VE SATIŞA İLGİ DUYAN,
KENDİNE GÜVENEN, HEDEFLERİ OLAN,
GİRİŞİMCİ BİR RUHA SAHİP,
YENİLİKLERE AÇIK,
İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ,
EĞİTİME ÖNEM VEREN 
İSTANBUL/ANADOLU YAKASINDA (ÖZELLİKLE BEYKOZ VE ÜSKÜDAR) İKAMET EDEN VEYA ULAŞIM SORUNU OLMAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ..

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Happy İnsan Kaynakları
Son 1 Hafta
ALTIN EMLAK A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası
27.06.2019
İstanbul Anadolu Yakası
30.05.2019
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İstanbul Anadolu Yakası
08.05.2019
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. Inovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Türkiye’deki büyüme yolumuzda franchise satış süreçlerini yönetecek altı figürlü rakamlar kazanmayı hedefleyen, hırslı, motive ve başarı odaklı iş ortakları arıyoruz. İş ortaklarımıza performansa dayalı olan bir kazanç modeli ve hedeflerine ulaşmaları için profesyonel eğitim ve birebir koçluk içeren gelişim programları sunmaktayız.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları