YBWEB02

Saha Satış Temsilcisi

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul
  • 26.11.2019
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 957 Görüntüleme

İş Tanımı

DÜNYA'NIN KLİMA UZMANI DAIKIN'IN BAYİLİĞİNİ YAPAN DETAYSAL MÜHENDİSLİK FİRMAMIZ TAKIM ARKADAŞLARINI ARIYOR!
 

10 yılı aşkın profesyonel şirket tecrübesine sahip olan, DETAYSAL MÜHENDİSLİK'te, (Daikin'ın en başarılı bayilerinden), proje satışında çalışacak, başarılı Saha Satış Uzmanları arıyoruz...

 

Lise, MYO veya Üniversite mezunu,İçsel motivasyonu yüksek, güler yüzlü,Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü,Analitik düşünme becerileri gelişmiş, iletişimi güçlü, enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, müşteri beklentilerine çözüm önerileri sunabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,Azimli, kolay iletişim kuran, yoğun iş ortamında çalışabilecek ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,Takım çalışmasını seven,Satış konusunda tecrübeli,Prezantabl,Kendi hedeflerini firma hedefleri üzerinde belirleyen,Gelişime açık, vizyon sahibi,Kağıthane bölgesine yakın ikamet eden,Erkek adaylar için; askerlik hizmetini yerine getirmiş.Yönetici pozisyonlarına yükselme avantajı,
NOT: Yüksek Pirim Kazancı !

Aranan Nitelikler

Bayimizin sektördeki pazar payını arttırmak,Sıcak satış ziyaretleri yaparak şirketimizin tanıtımını gerçekleştirmek,Proje satışı yapmak,İnşaat projelerini takip etmek,Mimarlık ofislerini ziyaret etmek,İkili ilişkileri geliştirerek yeni müşteriler kazanılmasını sağlamak,Mevcut müşterilerin elde tutulması için müşteri odaklı yaklaşıma sahip olmak,Müşteri memnuniyetinin sürekliliği ve takibi konusunda destek vermek.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Adana, İzmir, Kocaeli, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Bursa, Antalya
Dün
Sonic Bilgi Tek. ve Güvenlik Sistemleri San ve Tic Ltd.Şti
İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar, İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar
Son 1 Hafta
ELANTRA İLAÇ SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana
Bugün
ZEHUTI DERI TEKSTİL LTD.
İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş
Dün
ALMAŞ TURİZM TİC. İNŞ. LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası Şişli
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ALİBEYKÖY RAMADA OTEL
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Detaysal Mühendislik

İleri Klima ve İklimlendirme Teknolojileri alanındaki yetkinliğini ve sektördeki konumunu, kuruluşundan bu yana her geçen gün daha da güçlendirerek sürdüren Detaysal Mühendislik, bir Detaysal Grup Şirketi’dir.

İklimlendirme konusunda, kurumsal şirketlere özel servis hizmeti vermek üzere 2006 yılında Ersa Klima olarak kurulan şirket, uyguladığı kaliteli servis politikasıyla iş hacmini ve müşteri portföyünü çok kısa bir süre içinde genişletmiştir. Sonrasında yeni bir yapılanmayla, faaliyetlerini 2009 yılından itibaren Detaysal Mühendislik olarak sürdürmeye devam etmiştir.

2011 yılında, ısıtma ve soğutma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip, dünyanın bir numaralı klima markası Daikin ile güç birliği yapmıştır.

Detaysal Mühendislik, servis kalite standartlarının en üst seviyesi olan, C grubu sertifikaya sahip profesyonel beş Daikin bayisinden biridir. Konut, toplu konut, ofis, iş merkezi, AVM, otel, hastane iklimlendirmesinde kullanılan split klima, VRV, merkezi sistemler, chiller,alterma, ısı pompası gibi ürünlerin projelendirilmesi ve kurulumunda, her ihtiyaca uygun geniş model ve kapasite seçenekleri sunulmaktadır. 800 m2’lik alan üzerine kurulu deposunda yer alan ürün stoğuyla, müşteri talepleri en kısa sürede karşılanmaktadır. Kaliteli malzeme ve çok iyi bir teknik donanımın, profesyonel bir ekip tarafından en doğru şekilde kullanılmasıyla, üst düzey servis kalitesinde satış sonrası montaj hizmeti verilmektedir.

Mesleki formasyonu ileri seviyede olan ve gelişen teknolojinin tüm olanaklarına sahip servis ekibine, sürekli olarak mesleki eğitimler verilmektedir. Çıraklık düzeyinde çalışanlar da dahil olmak üzere tüm  personel yetki belgesine ve en önemlisi tam kapsamlı iş güvenliği ve sağlığı sertifikasına sahiptir.

Detaysal Mühendislik, kurumsal yönetim anlayışı, profesyonel çalışan kadrosu, her ihtiyacı karşılayabilecek ürün çeşidi ve en ileri teknoloji kullanımıyla; satış, montaj ve servis hizmetlerini müşterilerine tek bir merkezden sunmaktadır. Kaliteli, güvenilir, kolay ulaşılır, hızlı ve fark oluşturan hizmet anlayışıyla, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaktadır.

Detaysal Mühendislik, tüm yaşam alanlarında en ideal hava ve ısı koşullarını sağlayarak müşterilerine her zaman rahat bir nefes aldırmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları