YBWEB02

Araştırma Geliştirme / Arge Mühendisi

EDS
  • 03.10.2019
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 4115 Görüntüleme

İş Tanımı

Elektronik güvenlik sektöründe 1990 yılından beri üretim yapan firmamız Yangın algılama, Gaz algılama, Alarm sistemleri, Sesli uyarı sistemleri, Ortam izleme sistemleri ve Güç kaynakları konusunda faaliyet göstermektedir. Konusunda uzman olan firmamızın Ar-Ge bölümüne Ar-Ge Mühendisi aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden tercihen Elektronik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Mekatronik ,yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Ar-ge bölümünde Gömülü Yazılım konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
C dilinde yazılım geliştirmiş,
Rtos, Linux, Arm işlemci konusunda tecrübeli 
İyi derecede İngilizce bilen,
Araştırmayı ve öğrenmeyi seven, sabırlı, çalışmaları belgelendirerek düzenli çalışan,
Yenilikçi, projelerde takım içinde çalışmaya yatkın, iletişimi güçlü ekip çalışanları alınacaktır.


Görüşmeye çağrılacak kişilerin geliştirdikleri yazılım ve projeleri göstermeleri istenecektir. 
Kullandığımız işlemci aileleri; TI, PIC, ST
Kablosuz iletişim mesh network, ses işleme, touchpad, touchscreen uygulamalarımız bulunmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

NETA ELEKTRONİK CİHAZLAR SAN. TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
ELSEL GAZ ARMATÜRLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Kartal
Bugün
ADÖKSAN DÖKÜM SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.
İstanbul Anadolu Yakası
31.05.2019
MYFARMA İLAÇ SAN.VE TİC.A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası Tuzla, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
DAMLA İLAÇ VE KİMYA SAN.TİC.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
GBL GÜL BIYOLOJI LABORATUVARI
İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

EDS

1990 yılında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan EDS Elektronik, elektronik güvenlik sektöründe Türkiye’nin en gelişmiş Ar-Ge’sine ve dünya standartlarında üretim tesisine, teknolojik cihazlara ve standartlara sahiptir.

Bugün, tüm Türkiye ve 35′ i aşkın ülkeye ürün ve teknolojilerini ihraç ederek birçok projede yer almaktadır. Banka, havalimanı, askeriye, savunma sanayi, özel kurum/kuruluşlar, stadyum, mağaza zincirleri, telekomünikasyon, ulaşım, medikal gibi birçok alanda EDS ürünleri yer almıştır ve almaya devam etmektedir.

Kurumsal yönetime sahip, Türkiye’nin lider yerli üreticisi konumunda ki EDS, teknolojik altyapısı, güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ve 5000m² üzerine kurulu Sancaktepe fabrikası ve Ankara ofisiyle 70′in üzerinde çalışanıyla hizmet vermektedir.

Elektronik güvenlik alanında, CCTV Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri, Access Kontrol Sistemleri, Çevre Güvenlik Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Ortam Denetleme Sistemleri, Gaz Algılama ve Güç Elektroniği konularında müşteriye özel çözümler ve projeler sunmaktadır.

Bu faaliyet alanlarında da Arge, Üretim, Tasarım, İthalat, İhracat, Dağıtım, Satış, Pazarlama, Satış sonrası hizmet ve Servis konularında faaliyet göstermektedir.

Üretimi dışında ithalatta da kaliteyi hedefleyen EDS, Hanwha Techwin, Samsung Wisenet, FLIR, IPX, UTC, Kilsen, NetworX,  Zerowire, Texecom, Aleph, Klaxon, Supra, CQR,Paxton, Solo, GJD, Unitech, Phihong gibi konusunda lider dünya devi firma ve markaların distribütörlüğünü ve dağıtımını da yapmaktadır.

Türkiye’de yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren EDS, tasarımından üretimine kadar lider teknoloji firmasıdır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları