Kat Hizmetleri Müdür Yardımcısı

  • 27.01.2020
  • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
  • 3397 Görüntüleme
Ela Quality Resort Hotel Kat Hizmetleri Müdür Yardımcısı İş İlanı

İş Tanımı

Antalya Belek' te bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort Hotel için "Kat Hizmetleri Müdür Yardımcısı" aramaktayız.   

İşletmenin genel kullanım alanları ile misafir odalarının temizliği, düzeni ve bakımı ile işlerin tümünün gercekleşmesinde Kat Hizmetleri Müdürüne yardımcı olmak. Standartları uygulayarak en üst düzeyde misafir memnuniyetini sağlamak ile sorumludur.

Aranan Nitelikler  • Lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
  • Benzer pozisyonda enaz 3 yıl deneyim sahibi
  • Tercihen 1 yabancı dil bilen
  • Esnek çalışma saatlerine uyumlu
  • Raporlama ve bütçeleme konusunda bilgi sahibi

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

CRYSTAL ADMIRAL RESORT SUITES & SPA
Antalya Manavgat
Bugün
The Marmara Otelleri
Antalya
Bugün
CRYSTAL ADMIRAL RESORT SUITES & SPA
Antalya Manavgat
Bugün
NIRVANA MEDITERRANEAN EXCELLENCE HOTEL
Antalya Kemer
Bugün
ÜNTUR TURIZM /MATRIX TRAVEL
Antalya
Bugün
CRYSTAL HOTELS
Antalya, Antalya Manavgat
Bugün
Antalya Manavgat
Son 1 Hafta
Antalya
Son 1 Ay
Ela Quality Resort Hotel
Antalya
Son 1 Ay
EMİR HOTELS
Antalya Manavgat
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Özak Global Holding A.Ş.

ÖZAK GLOBAL, 1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.
 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları