Bu ilan yayından kaldırılmıştır.
GÜNTAŞ GÜNDÜZBEY İPLİK VE DOKUMA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İdari İşler Elemanı / Ofisboy İş İlanı

İş Tanımı

*Müşteriler, resmi kurumlar, tedarikçiler vb. yerlerdeki evrak trafiğinin yürütülmesi, 
*Şirket binasındaki jeneratör, asansör, hidrofor, su arıtma vs.nin servis, bakım, satın alma gibi işlerinin takip edilmesi,
*Şirket araçları ile ilgili temizlik, bakım, onarım, vergi-sigorta vb. işleri gerçekleştirilmesi,
*Gerektiğinde şirket yönetici ve misafirlerinin şoförlüğü,
*Bina ve ofis içi tertip düzenin takibi,
*İdari işler departmanı bünyesinde yürütülen tüm diğer işlere takip edilmesi,

gibi işlerin yürütülmesi.

Aranan Nitelikler

*En az lise mezunu,
*B sınıfı ehliyeti olan,
*Alanında en az 3 yıllık tecrübesi olan,
*Temiz bir sürücü siciline sahip,
*Dakik, dikkatli, takipçi, titiz, sorumluluk sahibi,
*İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, dinamik bir kişiliğe sahip,
*Problem çözme yeteneğine sahip, kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, ikna kabiliyeti olan,

*İstanbul-AVRUPA yakasında oturan (tercihen K.Çekmece-Halkalı-Güneşli-Bağcılar bölgesi),
*Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan,
*Referans verebilecek,

(Fotorğrafsız CV'ler değerlendirilmeye alınmayacaktır.)

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Kayaplas Kayalar Plastik
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
22.04.2020
BENZER TÜM İLANLAR

GÜNTAŞ GÜNDÜZBEY İPLİK VE DOKUMA FABRİKALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1982 yılında kurulmuş olan GÜNTAŞ A.Ş., Malatya’nın en eski ve köklü özel sanayi kuruluşudur. Pamuk ipliği üreticisi ve ihracatçısı bir firma olup, Malatya’da 400.000 m2’lik bir alan içerisindeki 100.000 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır.

Dinçer ailesinin tekstil sektörünün çeşitli dallarında edindiği 70 yıllık tecrübenin ürünü olan GÜNTAŞ, 1982 yılında Malatya’da Güntaş-I tesisi ile kurulmuş; daha sonra üretim atılımını sürdürerek Güntaş-II, Güntaş-III, Güntaş-IV ve en son 2013 yılında Güntaş-V tesisleri eklenmiştir.

Güntaş bugün üretiminin çeşitli aşamalarında 500 kişinin çalıştığı, 90.000 iğlik tesislerinde, günlük 60.000 kg Karde Ring, Penye Ring ve Penye Kompakt iplik üretim kapasitesine sahiptir. Şirketin genel yönetim merkezi ise Güneşli / İstanbul’dadır.

Güntaş, Türkiye'nin en büyük ikinci 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır. Şirket yakın zamanda yeni yatırım programları hazırlamaktadır.

Kurulduğu günden bu yana dünya markası olma hedefiyle çalışan Güntaş’ın ürünlerinin büyük çoğunluğu, direkt veya indirekt olarak İspanya, Portekiz, Almanya, İtalya, Danimarka, Yunanistan gibi Avrupa ülkelerine ihraç olmaktadır.
Fabrikalarımızda kaliteden ödün vermeme ilkesiyle, alanlarında lider olan Rieter(İsviçre), Murata(Japonya), Uster(İsviçre) gibi son teknoloji ürünü makineler ile üretim yapılmaktadır.

Güntaş bulunduğu ortamın doğal yapısını koruma ve çevreyi geliştirme konusunda azami dikkati gösteren, bu konuda özel çalışmalar yapan bir işletmedir. İlkemiz doğa dostu olmak ve var olan doğayı geliştirmek için çaba harcamaktır. Güntaş ipliği, insan sağlığı ve doğaya hiçbir zararı olmadığını onaylayan “Oeko-Tex Standard 100” ve “Better Cotton Initiative” belgesine sahiptir. Kuruluş yıllarında fabrikasının bulunduğu arazide yabani ot dahi olmayan Güntaş, bugün Malatya'nın doğasına uygun olarak bir kayısı bahçesinin içindeki tesis görünümündedir.

Firmamız grup şirketi olan Günyap Yapı, konut ve ticari gayrimenkul projelerinde faaliyet göstermektedir. Günyap Yapı, portföyünde bulunan arsaları kat karşılığı paylaşımı şeklinde müteahhitlere vererek, bir dünya metropolü olma yolunda ilerleyen İstanbul’un değişimiyle örtüşecek özel gayrimenkul projelerine imza atmakta, önümüzdeki dönemde Türkiye’nin dönüşümüne öncü olacak ve toplumun yaşam kalitesine değer katacak nitelikli projeler geliştirmeyi hedeflemektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları