Acil Servis Hemşiresi

İstanbul Avrupa Yakası
 • 20.07.2022
 • 1000+
 • 19562 Görüntüleme

İş Tanımı

Hastaları acil serviste karşılar.Hasta şikayetlerini ve gerekli olan tüm bilgileri kayıt altına alır.Kan basıncı, solunum, vücut ısısı, EKG, satürizasyon gibi parametreleri takip eder, sonuçları değerlendirir ve kaydeder.Acil servis doktorunun hasta order'ına yazdığı tetkikleri alıp laboratuvara gönderir.Hastada oluşan alerji veya çeşitli komplikasyonları doktora bildirir.Monitörize edilmiş hasta veya MI gibi ciddi komplikasyonlarla gelen hastaları gözlemler.Damar yolu açma, yara veya kesi yerine pansuman, sütur atılımı, yönlendirme, gözlem, hasta aciliyet ve durumlarına göre müdahale alanlarını belirler; cpr, order edilen tedaviyi uygular.Tek gelen hasta veya yaralının ameliyata gittiği takdirde üstünden çıkan eşyaları zabıt tutup gelen hasta yakınına teslim eder.Hastanın yaşamsal fonksiyonlarını takip eder ve değerlendirir.Hastanın tedavi ve bakımını doktorun talimatlarına göre gerçekleştirirHasta ve ailesiyle diyalog kurarak gerekli bilgileri verir.Ortamın hijyen ve güvenliğini denetler, gerekli gördüğü durumlarda temizlik veya bakım personelini yönlendirir.Olası durumlarda gerekli olan defibrilatör ve narkotik dolabının sayımını yapar, eksiklerin giderilmesini sağlar.

Aranan Nitelikler

Lise ve Üniversitelerin "Hemşirelik,Acil Tıp Teknisyenliği,Paramedik" bölümlerinden mezun.
Acil Servis Hemşireliği yapmış  konusunda tecrübeli;dinamik, ekip çalışmasına uygun, güler yüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli;hasta memnuniyeti odaklı.
Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek.
Erkek adaylar için lojmanımız yoktur

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
OTA&Jinemed Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası
27.08.2022
Avicenna Gültepe Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Çebi Sağlık Hizmetleri
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
ANADOLU HASTANELERİ SİLİVRİ
İstanbul Avrupa Yakası - Silivri
Son 1 Ay
İstanbul Hospital
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BİLEŞİM TURİZM İNŞAAT SAN.VE TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
26.07.2022
BİLEŞİM TURİZM İNŞAAT SAN.VE TİC.A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
26.07.2022
Sınav Koleji
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih, İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Bugün
BRİGHTS EĞİTİM HİZMETLERİ EMLAK İNŞAAT VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece
30.08.2022
BENZER TÜM İLANLAR

AVICENNA UMUT HASTANESİ

‘Sağlıkta Kalite’ ilkesini prensip edinen Hastanemiz 1998 yılında Kartal Bölgesinde kurulmuş olup 58 yatak kapasitelidir.

-Özel Umut Hastanesinde; cerrahi müdahaleler en son ameliyat teknikleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Modern tıbbi cihazlarla donatılan Umut Hastanesi; yılın 365 günü, uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Ayrıca poliklinikleri, doğumhaneleri ve ambulansı ile de 24 saat hizmet vermektedir.

-Radyoloji merkezimizde Direkt ve Endirekt Grafiler, Bilgisayarlı Tomografi, USG ve Renkli Doppler (4 Boyutlu) ile hastalıkların teşhisi yapılabilmektedir.

-Yoğun Bakım ünitemiz(Erişkin,Yenidoğan ve cerrahi birimleri ile), tıbbın son yıllarda gelişme kaydeden bölümlerinden birisidir. Hastanemizin Yoğun Bakım Ünitesi kişilerin sağlığını kendilerinden daha çok düşünerek teknolojiyi ‘Sağlıkta Kalite’ ilkesi ile birleştirmiş olan Hastanemiz Anadolu yakasında kurulmuş tam teşekküllü bir hastanedir.

-Kadın Doğum kliniğimiz 24 saat açık olup, normal ve riskli gebeliklerin takibi, poliklinik hizmetleri yanında, normal ve sezaryanla doğum hizmeti vermektedir.

Vizyonumuz;

 • Tıbbın tüm hizmetlerinde mükemmellik, müşteri memnuniyeti, iyi ve doğru çalışan bir ekip, uygulamalarıyla tanınmış kendini geliştirebilen, dünya standartlarında modern bir sağlık tesisi olmak.

Misyonumuz;

 • Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbben gelişimine katkı sağlamak üzere;
 • Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak.
 • Sağlık alanında her konuda yeni bilgi ve uygulamaları geliştirmesini desteklemektir.
Değerlerimiz;
 • Hoşgörü
 • Güleryüzlülükük
 • Empati
 • Dayanışma
 • Bilimsellik 
 • Sorumluluk
 • Etik değerlere saygı 
 • Sağlıkta İnovasyon 
 • Hizmette Hakkaniyet 
 • Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları