İş Tanımı

Buca ve Gaziemir Kampüslerimizde görevlendirmek üzere, "Almanca Öğretmeni" istihdam edilecektir.

Aranan Nitelikler

* Üniversitelerin “Almanca Öğretmenliği” lisans bölümünden mezun,
* Pedagojik Formasyona sahip olmak kaydıyla; Alman Dili ve Edebiyatı, Mütercim Tercümanlık vb. lisans bölümlerinden mezun,
* Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlanmış veya 2 yıl süre ile tecilli durumda olan
* MEB atama kriterlerine uygun,
* Ekip çalışmasına yatkın,
* Akıllı tahta ve MS Office programlarını kullanabilen
* İletişim becerileri yüksek.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

AMERİKAN KÜLTÜR A.Ş
İzmir
Bugün
BAŞVUR
British Town Dil Okulları
İzmir - Bayraklı
Bugün
BAŞVUR
British Town Dil Okulları
İzmir - Konak
Bugün
BAŞVUR
AMERİKAN KÜLTÜR A.Ş
İzmir
Bugün
BAŞVUR
İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları
İzmir - Gaziemir
Bugün
BAŞVUR
İngiliz Kültür Dil Okulu
İzmir - Çiğli
Bugün
BAŞVUR
İzmir - Gaziemir
Dün
BAŞVUR
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Hafta
American VIP Language Schools
İzmir - Güzelbahçe
Son 1 Hafta
BAŞVUR
İzmir
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

DOĞRU STATÜ EĞİTİM KURUMLARI

ÜRETKEN & SORUMLULUK SAHİBİ BİREYLER YETİŞTİRMEYİ HEDEFLİYORUZ

Özenle seçerek kurduğumuz birikimli, deneyimli ve çağdaş eğitim kadrolarımızla, gelecek nesillerimizin inşaası için sürekli olarak çalışıyoruz. Çağı yakalamanın dahi yetmediği bu hızlı akışta, geleceğin öngörüsüne sahip bireyler yetiştirmek için, teknoloji ve bilimi doğru bir araç olarak kullanmayı öğretirken, kulüplerimizin etkinlikleriyle sosyal hayat becerilerini geliştirmeyi, kendilerini yakından tanımalarını ve ifade edebilmelerini sağlıyoruz. Parçası olduğumuz eğitim sisteminin gerekliliklerini karşılarken, bununla yetinmeyerek, keşif ve deneyimlere açık, çok yönlü bir eğitim anlayışıyla öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyoruz. Kendi statüsünü kendi yaratma bilincine sahip gençler Doğru Statü Eğitim Kampüslerinde yetişiyor.

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Deneyerek, Yanılarak, Doğruyu Bularak Öğrenme

Modern eğitim anlayışının öğrenme hızına ve sürdürülebilirliğine etkisinin büyük olduğuna inanıyoruz. Katılımcı bir eğitim anlayışıyla öğrencilerimizi öğrenme sürecinin paydaşı yaptığımız yöntem ve uygulamalar geliştiriyoruz. Öğrencinin denemesine, yanılmasına ve yeniden doğrusunu yaparak öğrenmesine fırsat sunuyoruz. Bu sebeple kampüslerimizde akademik hayat kadar sosyal kulüplerimizin faaliyetlerini de önemsiyoruz. Mezun olduklarında ilgi alanları, bilgi birikimleri ve deneyimleri olan, çok yönlü, kendilerini ifade etmek konusunda başarılı, kendilerini yakından tanıdığı için mutlu bireyler olmalarını hedefliyoruz.

VİZYONUMUZ

Statüsünü Kendi Yaratmış Nesillerin Yetiştiricisi Olmak

Doğru Statü Eğitim Kurumlarını toplumun dönüşümünü sağlayacak değişimlerin, uygulanabilir ve sürdürülebilir olduğunu kendi eğitim kurumlarında ispatlamış bir marka olarak görmek vizyonunu taşıyoruz. Kendi eğitim anlayışını geliştiren, bu anlayışı kendi yöntemleriyle ortaya koyan bir eğitim kurumu olmak bilinciyle tüm kadrolarımızla çalışıyoruz. Yetiştirdiğimiz nesillerin çağın gerekliliklerine uygun yetkinliklere sahip, erdemli, mutlu ve kendi statüsünü kendisi belirlemiş bireylerden oluşması en büyük hedefimiz.

MİSYONUMUZ

Geleceğe Güvenle Bakan Bireyler Yetiştirmek

Doğru Statü Eğitim Kurumları olarak; her bir öğrencimizi büyük bir potansiyel olarak ele alıyor, hem akademik hem sosyal olarak güçlü bir alt yapı hazırlama misyonunu üstleniyoruz. Öğrencilerimizi kendilerini yakından tanımaları için sportif ve kültürel bir çok alandan çeşitli etkinliklerle keşfe çıkartıyoruz. Eğitim kadromuzun profesyonel koçluklarıyla seçimlerini değerlendiriyor, becerilerini geliştirme fırsatları sunuyor ve onlar için yol haritaları oluşturuyoruz. Seçimlerini deneyimlerle destekleyerek birikim ve tecrübelerini arttırmalarını sağlıyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları