Almanca Öğretmeni

Kocaeli İzmit, Kocaeli
  • 9.03.2024
  • 20 - 50

İş Tanımı

İDA-İZMİT DİL AKADEMİ  okulları Yahyakaptan Şubesinde yetişkin gruplarında görevlendirilmek üzere PART TIME ve FULL TIME Almanca Öğretmenleri alınacaktır.

Aranan Nitelikler

-Üniversitelerin Almanca Öğretmenliği,Alman Dili ve Edebiyatı, Almanca Mütercim Tercümanlık vb. ya da dengi okullardan mezun - Alanında yetkin, iş prensiplerine  uyumlu
- Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek
- İletişim ve problem çözme becerileri yüksek
- Takım  çalışmasına yatkın, üretmeyi seven,
-Kendini geliştirmeye açık

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Hafta
British Town Dil Okulları
Ankara, Bursa, Kocaeli, Aydın, Eskişehir, Kütahya, Isparta, Konya, Antalya, Türkiye
Son 1 Hafta
PELIKAN EĞITIM KURUMLARI
Kocaeli - Darıca
Son 1 Ay
BAŞVUR
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Hafta
Türkiye
Son 1 Hafta
Türkiye
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

İDA- İZMİT DİL AKADEMİ

İngilizce bilmek artık sadece sınav kurallarını bilmek demek değil. Kendinizi öz güvenle ve akıcı biçimde ifade edebilmeli, konuşulanları anlamalı, gerektiğinde yazılı dili kullanabilmeli ve hayatınızın doğal bir parçası olarak İngilizce’yi kullanabilmelisiniz.

Ancak, sadece dil bilgisi kurallarının öğretildiği, öğretmen odaklı ve ezbere dayalı klasik eğitim sistemleri ile bu hedefe ulaşmak mümkün değil. İzmit Dil Akademi eğitimdeki 6 yıllık tecrübesi ile lider kurs konumunda olmaya devam etmektedir.Bu yüzden İzmit Dil Akademi’de bütünüyle öğrenci merkezli olan ve konuşma odaklı özel yöntemler kullanıyoruz.

Dil bilimciler ve alanında uzman akademisyenlerle birlikte geliştirilen ideal çalışma döngüsü ile İngilizceyi tıpkı bir çocuğun ana dilini öğrendiği gibi doğal bir şekilde öğrenmenizi sağlıyoruz.

İzmit Dil Akademi, ezberden öte özümseyerek öğrenen, bilgiyle dolmak yerine bilgiyi kullanan, yalnızca sınavlarda değil, okullar arası kültür, sanat, spor, bilim gibi her dalla ilgili çalışmalarda başarılı olan, birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, uluslararası bir vizyona sahip, yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, bilimsel çalışmalar yürütebilecek seviyede yabancı dil bilgisi olan, geleceğin aydınlık liderleri olacak bireyler yetiştirmek kurumsal misyonumuzu oluşturuyor.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları