Antalya İngilizce Bilen Yatılı Oyun Ablası

Antalya
  • 7.03.2023
  • 0 - 50
  • 1065 Görüntüleme

İş Tanımı

Danışmanlığını yaptığımız ailemizin Antalya'daki evine yatılı olarak çalışabilecek İngilizce bilen oyun ablası arıyoruz.

Aranan Nitelikler

İyi derecede İngilizce Bilen, 

8 yaş çocukla ilgilenebilecek, 

Özbakımından sorumlu olabilecek, 

Maaş: 22.000.-TL + YOL + SGK
"ŞECE DANIŞMANLIK " Türkiye İş Kurumu' nun 134 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Sıralı Restaurant
Antalya - Muratpaşa
Son 1 Ay
Antalya - Alanya, Antalya
Son 1 Hafta
Antalya
Dün
Antalya
Son 1 Ay
Antalya
Son 1 Ay
Antalya
Son 1 Ay
Antalya
30.01.2023
Antalya
4.01.2023
Antalya
4.01.2023
Antalya
4.01.2023
BENZER TÜM İLANLAR

ŞECE DANIŞMANLIK

-Şece Danışmanlık 2000 yılında kuruldu. Son yıllarda özellikle kadınların iş hayatında yoğun olarak var olmaları sebebi ile çalışan anneler yasal doğum izninin bitmesi yaklaşırken çocuk bakıcı arayışına girerler. Bu süreçte en doğru çocuk bakıcısı seçimi yapmak için öncelikle sakin olup, bebeğinizi ve onun ihtiyaçlarını en iyi bilen kişi olarak önceliklerinizi belirlemeniz ve bu doğrultuda bakıcı seçimi yapmanız önerilir.

-Güvenebileceğiniz, çocuğunuzun fiziksel ve ruhsal gelişimine katkı sağlayacak bir bakıcı ile çalışmak çocuğunuzun sağlıklı büyümesi için önemlidir. Bakıcı ile kuracağınız iletişim sağlam olmalıdır. Karşılıklı saygı ve güven en baştan oturtulursa, sonradan çıkabilecek sorular en aza indirilmiş olacaktır.

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?
  • İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Türkiye’nin 81 ilinde ve İŞKUR (yurtdışı müracaat belgesiyle) Tüm Avrupa ülkelerine ve ABD’ye hizmet vermekteyiz. 

ÇALIŞMA POLİTİKAMIZ
  • Karşılıklı görüşme sonucu anlaştığınız bakıcı ya da personelle sözleşmemiz imzalanır. Danışmanlık hizmet bedeli işverenden bir maaş alınır.Firmamız İŞKUR tarafından 134 sayılı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir.4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları