Antalya Muratpaşa Ev Yardımcısı Arıyoruz

Antalya
  • 15.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1126 Görüntüleme
enuygunbakıcı Antalya Muratpaşa Ev Yardımcısı Arıyoruz İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Antalya - Muratpaşa ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Bahçelievler de bulunan 3+1 evimizde çalışacak, yemek, temizlik, ütü yapacak yardımcı bayan arıyoruz. Haftanın 5 günü ve saat 10. 00 ile 17. 00 arası çalışacaktır. Sigara kulanmayan adayların başvurularını bekliyoruz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Antalya - Muratpaşa
Pozisyon: Ev Yardımcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 6500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Antalya
Son 1 Hafta
Antalya
Son 1 Ay
Antalya
4.01.2023
Antalya
4.01.2023
Antalya
4.01.2023
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
24.10.2022
Antalya - Manavgat
Bugün
Group Sagun
Antalya
Bugün
ANTALYA TEKNOLOJİ KOLEJİ
Antalya - Muratpaşa
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Türkiye
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları