Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Ar-Ge Gömülü Yazılım Mühendisi

 • 30.01.2020
 • 200 - 500
 • 8793 Görüntüleme

İş Tanımı

Elektronik güvenlik sektöründe 1990 yılından beri üretim yapan firmamızın Ar-Ge merkezinde görevlendirilmek üzere, yangın algılama, gaz algılama, hırsız alarm sistemleri, sesli uyarı sistemleri, ortam izleme sistemleri ve güç kaynakları konusunda yazılım tasarım ve geliştirilmesinde aktif rol alacak, TEYDEB projelerinde görev alacak, konusunda uzman Ar-Ge Gömülü Yazılım Mühendisi takım arkadaşı aramaktayız.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden tercihen Elektronik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği,Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Ar-Ge bölümünde Gömülü Yazılım konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
 • C/C++ dilinde yazılım geliştirmiş ve tecrübeye sahip,
 • Rtos, Linux, Arm işlemci ile gömülü yazılım geliştirme konusunda tecrübeli,
 • İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,
 • Araştırmayı ve öğrenmeyi seven, sabırlı, çalışmaları belgelendirerek düzenli çalışan,
 • Yenilikçi, projelerde takım içinde çalışmaya yatkın
 • İletişimi güçlü ekip çalışanları alınacaktır.

Görüşmeye çağrılacak kişilerin geliştirdikleri yazılım ve projeleri göstermeleri istenecektir. 
Kablosuz iletişim mesh network, ses işleme, touchpad, touchscreen uygulamalarımız bulunmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Response Ortho Teknolojik Üretim A.Ş
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Ay
ELSEL GAZ ARMATÜRLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Kartal
03.12.2019
LAZERSAN LAZER KESİM VE BÜKÜM SAN TİC AŞ
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
OCAK KALIP MAKİNA İMALAT SAN. VE TİC. AŞ.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
01.09.2020
BİOTA BİTKİSEL İLAÇ VE KOZMETİK LABORATUARLARI A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
AYGÜN ALÜMİNYUM SAN VE TİC A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
AVİS İLAÇ SAN.VE TİC. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

EDS Elektronik Destek San. Ve Tic. Ltd. Şti

-1990 yılında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan EDS Elektronik, elektronik güvenlik sektöründe Türkiye’nin en gelişmiş Ar-Ge’sine ve dünya standartlarında üretim tesisine, teknolojik cihazlara ve standartlara sahiptir.

-Bugün, tüm Türkiye ve 35' i aşkın ülkeye ürün ve teknolojilerini ihraç ederek birçok projede yer almaktadır. Banka, hava limanı, askeriye, savunma sanayi, özel kurum/kuruluşlar, stadyum, mağaza zincirleri, telekomünikasyon, ulaşım, medikal gibi birçok alanda EDS ürünleri yer almıştır ve almaya devam etmektedir.

-Kurumsal yönetime sahip, Türkiye’nin lider yerli üreticisi konumunda ki EDS Elektronik, teknolojik altyapısı, güvenlik sektöründeki benzersiz deneyimi ve 5000 m² üzerine kurulu Sancaktepe fabrikası ile 70'in üzerinde çalışanıyla hizmet vermektedir.
Elektronik güvenlik alanında, CCTV Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri, Access Kontrol Sistemleri, Çevre Güvenlik Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Ortam İzleme Sistemleri, Gaz Algılama ve Güç Elektroniği konularında müşteriye özel çözümler ve projeler sunmaktadır.

-Bu faaliyet alanlarında da Ar-Ge, Üretim, Tasarım, İthalat, İhracat, Dağıtım, Satış, Pazarlama, Satış sonrası hizmet ve Servis konularında faaliyet göstermektedir.
Üretimi dışında ithalatta da kaliteyi hedefleyen EDS, Hanwha Techwin, Wisenet, FLIR, IPX, UTC, Kilsen, NetworX, Zerowire, Texecom, Aleph, Klaxon, Supra, CQR, Paxton, Solo, GJD, Unitech, Phihong gibi konusunda lider dünya devi firma ve markaların distribütörlüğünü ve dağıtımını da yapmaktadır.

-Türkiye’de yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren EDS Elektronik, tasarımından üretimine kadar lider teknoloji firmasıdır.

-EDS Elektronik;
Sanayi odası, Tüyak, Gesider, Tübisad, İstanbul Ticaret Odası ve Tümaküder üyesidir.

Misyonumuz;

 • Güvenli yaşam insan için vazgeçilmez en büyük ihtiyaçtır. Kuruluşumuz bu çerçevede alarm, yangın algılama, güvenlik kamerası, tehlikeli ve zehirleyici gaz algılama, doğru akım güç kaynakları ve ortam izleme sistemleri ile herkesin güvenli bir yaşam için gereksinim duyduğu ürünleri ulusal ve uluslararası standartlarda üreterek ya da kaliteli ve ekonomik olarak temin ederek, çözüm ortakları ile insanımızın ihtiyacını karşılar.

Vizyonumuz;

 • Yangın algılama ve güvenlik sektöründe gerek Türkiye gerek dünyada, teknoloji üreten bir yapı haline gelerek yenilikçi, akılcı, lider bir kuruluş olmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları