Ar-Ge Müdürü

Malatya
  • 29.01.2021
  • 0 - 50
  • 975 Görüntüleme

İş Tanımı

Danışmanlığını yürüttüğümüz çadır ve tekstil sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için ‘’Ar-Ge Müdürü’’ arayışımız mevcuttur.
İşletme şimdilik Ankara’da olup; birkaç ay içinde Malatya’ya taşınacaktır.

 Yeni çadır modelleri tasarlamak, hesaplamalarını yapmak, malzeme reçetelerini çıkartmak, fiyatlandırmak, maliyet analizini hazırlamak,
·       Yeni modellerde kullanılacak yeni hammaddelerin piyasada dış tedarikçilerle ortak geliştirilmesini koordine ederek ilk üretimlerini sağlamak,
·       Pazarlama Müdürlüğüne fiyat teklifi verilecek ihaleye girilecek ilk üretimlerle ilgili malzeme reçetesi çıkartmak,·       Standartlara uygun süreç için hazırlanmak,
·       Mevcut teknik şartnamelerin farklı versiyonlarını farklı müşterilere göre hazırlamak,
·       ISO ve CE belgeleri almak, belgelendirmek, denetimlere hazırlamak,
·       İç ve dış tedarikçiler araştırmak üretim süreçlerinin veya makinelerinin verimlilikleri ile ilgili gelişmeler üzerine çalışmak,
·       İhtiyaç halinde üretim maliyetlerini düşürücü ve ürün kalitesini yükseltici teknolojileri , projelendirmek ve faaliyete geçmesini sağlamak.
·       Pazarlama Satış Müdürlüğü tarafından yapılan, tüketici tercihlerine uygun ve ürün çeşitliliğini sağlayacak çalışmalar sonucu tespit edilen ürünlerin üretilebilmesi için her türlü araştırma ve geliştirme çalışmalarını başlatmak ve sürdürülmesini temin etmek.
·       Satış sonrası ve/veya gözlem esnasında ortaya çıkan arızalar ve/veya teknik hataları incelemek ve Satış-Pazarlama Müdürlüğü tarafından raporlanan müşteri şikâyetlerini veya işletmeye farklı kanallardan gelen şikayetleri değerlendirmek ve çözüm yolları geliştirmek.
·       Satın alma faaliyetlerinde şartname ve teknik dokümanları hazırlamak.(Teknik Şartname Komisyonu dahilinde )
·       Kalite Yönetim Sistemleri kapsamında işletmenin yürüttüğü standartları birimine uygulatmak
·       Ulusal ve/veya Uluslararası partnerler ile işbirliği yaparak yeni ürün geliştirme ve bu ürünün ticarileşmesini sağlamak adına sürdürülen bütün operasyonel ve Kurumsal faaliyetleri yönetmek.
·       Ürünlerin patent ve faydalı model belgelerinin takibi ve yenileme işlemlerinin kontrolünü sağlamak.
·       Şirket ihtiyaçları veya müşteri geribildirimleri doğrultusunda Ulusal ve/veya Uluslararası partnerler ile işbirliği yapılarak geliştirilen veya tasarlanan yeni ürün için alanda kurulumunu sağlamak ve performans takibini değerlendirmek.
·       Yasal ve kurumsal mevzuatlar çerçevesinde(tamimler) belirlenen görev ve sorumlulukları yerine getirmek ve uygulatmak, güncellemelerde koordineli olmak.
·       Birim ihtiyaçları doğrultusunda her türlü malzeme/hizmet alımında SAP üzerinden satın alma taleplerini onaylamak.
·       Şirket bazında yöneticilerinin ve mesai arkadaşlarına, teknik konularda danışma noktası olmak.

Aranan Nitelikler

·       Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
·       İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilen,
·       Minimum 7 yıl tecrübeli,
·       SAP kullanım tecrübesi olan,
·       Kalite süreçlerinde çalışmış,
·       Ürünün tasarımından seri üretime geçişine kadar tüm süreçlerine hakim,
·       Liderlik özelliklerini taşıyan, takım çalışmasına uyumlu,
·       Problem çözme, analiz etme yeteneğine sahip,
·       Pozitif iletişim becerisine sahip, iş disiplinine önem veren,
·       B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.
·       Malatya’da ikamet eden veya edebilecek adaylar.
"EMPATİK İNSAN KAYNAKLARI" Türkiye İş Kurumu' nun 37 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Malatya
Son 1 Hafta
Empatik İnsan Kaynakları
Malatya
Son 1 Hafta
TARIM KREDİ YEM A.Ş.
Türkiye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Empatik İnsan Kaynakları

Empatik Kimdir?

-Empatik, insan kaynakları bilgisi ve teknolojileri ile
30 yıllık bilişim sektörü tecrübesini birleştirmiş bir insan kaynakları danışmanlık firmasıdır.
Toplu işe alım ve değerlendirme süreçlerinde aralarında global şirketlerin de bulunduğu
birçok kurumsal partnerine profesyonel İK çözümleri sunmaktadır.

Toplu İşe Alım;

Empatik İnsan Kaynakları ile şirketinizin ihtiyaç duyduğu açık pozisyon ilanlarının hazırlanması, duyurulması, başvuruların yönetilmesi ve ilgili pozisyona en uygun adayların belirlenerek değerlendirmenize sunulması süreçlerini düşük maliyetler ve zaman tasarrufu ile yönetebilirsiniz.

Şirketiniz adına uygun adaylarla görüşülerek, değerlendirilmiş ve pozisyon uygunluğu belirlenmiş olan CV’lerin sizinle paylaşılması şeklinde gerçekleşen süreçte Empatik’in geniş CV havuzu ve deneyimli işe alım uzman kadrosuyla şirketinize en uygun adayın en kısa sürede seçilmesini sağlayabilir, doğru adayı doğru pozisyonla eşleştirebilirsiniz.

Danışmanlık;

Empatik İK; şirketinizin faaliyet gösterdiği alanlarda rekabet gücünüzü artırma, büyümenizi kontrollü olarak sürdürebilme ve yeni hedeflere stratejik hamleler ile ulaşabilmeniz için danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Şirketinizin gelişim ve dönüşümü için Empatik İK’nın sektörel tecrübesi yüksek danışmanlarından hizmet alabilir, sağlanan destek ile geleceğe planlı şekilde hazırlanabilirsiniz.

Outsourcing;

Empatik İK’nın sunduğu outsource hizmetleriyle şirketinizin ana faaliyet konuları ve uzmanlığı dışında kalan alanları dış kaynaklar aracılığıyla yönetebilir ve böylece şirketinizin temel faaliyetlerine odaklanabilirsiniz. Ana işleyişinizin devamlılığını koruyarak iç kaynaklarda elde edeceğiniz maliyet ve işgücü tasarrufu ile bütçenizi koruyabilirsiniz.

Ve tüm bu süreçte Empatik’in deneyimli uzmanlarının sunduğu kaliteli hizmet ile zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Headhunting;

-Empatik İnsan Kaynakları ile şirketinizin üst düzey yönetici adaylarının değerlendirme ve işe alım süreçleri uzmanlar tarafından yürütülür. Firma beklentileri, pozisyon gereklilikleri ve rakip aday bilgilerinin gizlilik ve titizlik ile işlendiği bu süreçte aranan pozisyona en uygun profiller çeşitli mülakat ve sınav değerlendirilmelerinin ardından sizinle paylaşılır. İşe alım uzmanlarının tecrübe ve bilgi birikimleri ile şirketinizin üst düzey yönetici pozisyonlarını en düşük maliyetlerle, en kısa sürede en uygun adaylar ile eşleştirebilirsiniz.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları