AR-GE ve KALİTE KONTROL MÜHENDİSİ

İstanbul Anadolu Yakası
  • 27.09.2021
  • 50 - 100
  • 1233 Görüntüleme

İş Tanımı

İŞ TANIMI:

Yüzme havuzu sektöründe 40 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamızda Üretim Kalite Sorumlusu / AR-GE Mühendisi olarak görev yapacak aşağıdaki yetkinliklere sahip personel arayaşımız bulunmaktadır. 65 ülkeye ihracatını yaptığımız ürünlerin imalatında  Kalite kontrol ve ARGE mühendisi olarak görev alacak personel PLASTİK ENJEKSİYON, POLYESTER KOMPOZİT ve MONTAJ ATÖLYELERİMİZde üretilen ürünlerin kalite kontrolünden sorumlu olacak ayrıca yeni ve/veya mevcut ürünün geliştirilmesi çalışmalarında bulunacaktır. Solidworks iyi derecede bilmesi gerekmektedir. Teknik analiz ve raporlama yapabilmek, Verimlilik arttırıcı faaliyetlerde aktif rol oynamak,İşletmenin/birimin üretkenlik ve verimlilik raporlarının hazırlanmasının sağlamak. Hedeflenen üretim adetlerine ulaşabilmek için gerekli aksiyonları almak,Tanımlanmış olan üretim proseslerinin standart olarak uygulanmasını sağlamak. Üretimin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi konularında öneriler getirmek. Sorumluluk alanı ile ilgili teknik eksikliklerin takip ederek çözülmesini sağlamak. Sorumlu olduğu tesisi üretim için hazır bulundurmak.

ŞİRKET TANITIMI:

Tekimsan Limited Şirketi 1981 yılında yüzme havuzu inşaatı ve servisi amaçlı kurulmuş ve yıllar boyu kazandığı şantiye tecrübesi ile havuz ekipmanları üretimine başlamıştır. Sektörümüzün önde gelen ve en eski firmalarından biri olarak, ilk havuz merdiveni, ilk su altı aydınlatma armatürü ve ilk cam elyaf katkılı polyester kum filteri gibi ürünleri başarıyla üretmiştir.Pina markasının doğuşuTakip eden 20 yıl süresince, Tekimsan sadece havuz inşaatı konusunda değil aynı zamanda ekipman üretimi konusunda profesyonel olarak 2000'li yılların başında patentli Pina markası ile üretime devam etmiştir.İhracat başladı...Ülkemizin 2003 yılı ihracat atağı ile beraber, firmamız yurtdışına ilk adımlarını atmıştır. Öncelikli olarak Avrupa ülkerine giren markamız, bugün dünyanın 50 ülkesinden fazla ihracat yaparak sektöründe en fazla ülkeye ihracat yapan firma olmuştur. Geçtiğimiz 6 yılda, üretime ek olarak, dünyanın önde gelen fabrikalarında yine Pina markamız ile 2000'den fazla ürünü sürekli stoklayacak kapasiteye ulaşmıştır.En büyük projelerdeyiz...Geçmişimizin ve markamızın verdiği güven ile şirketimiz İstanbul'un en lüks ve en büyük konut projelerinden olan Sinpaş Bosphorus, Varyap Meridian'ın yüzme havuzu inşaat ve filtrasyon tesislerinde anahtar teslim hizmet vermektedir. .Şimdi en büyük toptancı,Bugün, 30 yılın verdiği muazzam tecrübe, yüzlerce şantiye, yurtiçi ve yurtdışı binlerce ekipman satışı ile onbinlerce memnun kullanıcı güvenle Pina Havuz Ekipmanları kullanıyor. Tekimsan Limited Şirketi, ekipman sağlayıcınız, üreticiniz, mimari projelerinizdeki partneriniz, yatırımlarınızdaki çözüm ortağınız olarak hizmet etmekten memnuniyet duyar.

WEB SİTEMİZ: www.tekimsan.com.tr , www.pinahavuz.com

Aranan Nitelikler

ARANAN NİTELİKLER

* Mühendislik bölümlerinden mezun, tercihen makina veya endüstri mühendisi
* Üretim Kalite Kontrol sistemleri hakkında tecrübeli
* MS Office bilgisayar programlarına hakim, 
* Solid ve Autocad programını kullanabilen, 
* İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen Ataşehir bölgesine yakın bulunan. 
* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 
* Yönetici adayı olarak çalışacak. 
* Plastik Enjeksiyon konusunda tecrübeli, Daha önce PVC, ABS, PP, NYLON6 gibi plastiklerle çalışmış olması ve/veya Polyester-Cam elyaf kompozit imalatında tecrübeli olması tercih sebebidir.
* Plastik Enjeksiyon veya Polyester-Kompozit konularından en az birinde tecrübesi olması,
* Çalıştığı ekibi yönetecek ve kontrol edebilecek orta düzey yönetici 
* Üretimde karşılaşılan problemleri, çözebilecek yöntemleri geliştirebilecek bilgi ve tecrübede olması,
* Ar-Ge konusunda tecrübeli,
* Kalite Kontrol konusunda tecrübeli
* Analitik düşünebilme, problem çözme, güçlü sunum-ikna-iletişim becerilerine sahip
* En az Yüksek okul mezunu  / Üniversite Mezunu, tercihen mühendislik.
* Dikkatli ve özenli çalışma alışkanlığı olan

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DOKA PLASTİK SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Antalya - Döşemealtı, Kocaeli, Bursa
Dün
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
SEVAL PLASTİK VE OPTİK SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Hafta
ELTE PANO ELEKTRİK MAKİNE MET.MÜH.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Şerif Başaran Kahve Danışmanlık Hizmetleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye, İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye
Dün
ELTE PANO ELEKTRİK MAKİNE MET.MÜH.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Gebze
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İDEALİST GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar
Dün
HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Tekimsan Teknik İnşaat Ve Makine Sanayi Mimarlık Mühendislik San tic. ltd. şti

Tekimsan Limited Şirketi 1981 yılında yüzme havuzu inşaatı ve servisi amaçlı kurulmuş ve yıllar boyu kazandığı şantiye tecrübesi ile havuz ekipmanları üretimine başlamıştır. Sektörümüzün önde gelen ve en eski firmalarından biri olarak, ilk havuz merdiveni, ilk su altı aydınlatma armatürü ve ilk cam elyaf katkılı polyester kum filteri gibi ürünleri başarıyla üretmiştir.

Pina markasının doğuşu...
Takip eden 20 yıl süresince, Tekimsan sadece havuz inşaatı konusunda değil aynı zamanda ekipman üretimi konusunda profesyonel olarak 2000'li yılların başında patentli Pina markası ile üretime devam etmiştir.

İhracat başladı...
Ülkemizin 2003 yılı ihracat atağı ile beraber, firmamız yurtdışına ilk adımlarını atmıştır. Öncelikli olarak Avrupa ülkerine giren markamız, bugün dünyanın 62 ülkesinden fazla ihracat yaparak sektöründe en fazla ülkeye ihracat yapan firma olmuştur. Geçtiğimiz 6 yılda, üretime ek olarak, dünyanın önde gelen fabrikalarında yine Pina markamız ile 2000'den fazla ürünü sürekli stoklayacak kapasiteye ulaşmıştır.

En büyük projelerdeyiz...
Geçmişimizin ve markamızın verdiği güven ile şirketimiz İstanbul'un en lüks ve en büyük konut projelerinden olan Sinpaş Bosphorus, Varyap Meridian, Dumankaya Modern gibi projelerde yüzme havuzu inşaat ve filtrasyon tesislerinde anahtar teslim hizmet vermektedir. .

Şimdi en büyük toptancı,
Bugün, 30 yılın verdiği muazzam tecrübe, yüzlerce şantiye, yurtiçi ve yurtdışı binlerce ekipman satışı ile onbinlerce memnun kullanıcı güvenle Pina Havuz Ekipmanları kullanıyor. Tekimsan Limited Şirketi, ekipman sağlayıcınız, üreticiniz, mimari projelerinizdeki partneriniz, yatırımlarınızdaki çözüm ortağınız olarak hizmet etmekten memnuniyet duyar.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları