Arayüz Yazılım Uzmanı

  • 7.08.2023
  • 50 - 100
AKINSOFT Arayüz Yazılım Uzmanı İş İlanı

İş Tanımı

Türkiye'de Yazılımın Öncüsü Olan AKINSOFT Güçlü ve Dinamik Kadrosuna Değer Katabilecek, AKINROBOTICS İnsansı Robot Fabrikası Şubesinde ''Arayüz Yazılım Mühendisi '' olarak görev almak üzere çalışma arkadaşları arıyor..

Aranan Nitelikler

*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
*MS Office ve GIT’e hâkim (tercihen),
*Nodejs, Reactjs ve React Native konularında ileri seviyede bilgi sahibi,
*Yazılım test sistemleri hakkında bilgi sahibi (tercihen),
*Yazılım literatürünü takip edecek seviyede ingilizce bilen (tercihen),
*Konya da ikamet eden ya da edebilecek olan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Konya - Karatay
Son 1 Hafta
Türkiye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

AKINSOFT

Türkiye’nin en büyük yerli yazılım markası AKINSOFT, 1995'de kurulmuştur. Bugün Türkiye'de 81 ilde ve dünyada 36 ülkede 2000'i aşkın bayisi ve destek noktası ile 160.000'in üzerinde küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeye hizmet vermektedir.  

AKINSOFT; ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar, Web Programları, Mobil Programlar, E-Ticaret çözümleri ve E-Dönüşüm çözümleri olmak üzere 120'yi aşkın yazılımı ile işletmelerin yanında yer almaktadır.

Türkiye'de ilklere imza atan AKINSOFT; 2009 yılında Türkiye’nin ilk insansı robotlarını üretmiş ve 2015'de Türkiye’nin ilk insansı robot fabrikası AKINROBOTICS'in temellerini atarak robotların seri üretimine başlamıştır.

Bilime ve Eğitime verdiği değer kapsamında tüm teknolojik gelişim süreçlerini teknoloji severlerle paylaşmak için dünyanın ilk insansı robot müzesi İstanbul Robot Müzesi’ni açmıştır.  AKINSOFT ve AKINROBOTICS kendi öz sermayesi ile kurulmuş ve hiçbir destek almadan büyüyerek bugün Türkiye’nin önemli dinamiklerinden olmuştur.

Kurulduğu günlerde belirlediği vizyonlarının her birini yerine getirmiş ve yine kurulduğu günlerde hedeflediği, AKINSOFT ve AKINROBOTICS'i halka arz etme ve AKINSPACE Yüksek Teknoloji Enstitüsü kurma planlarını başlatmıştır.
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları