İş Tanımı

İş TanımıKORUNCUK VAKFI HAKKINDA 1979 yılında kurulan Koruncuk Vakfı, temel ihtiyaçları ve eğitime erişimleri risk altındaki çocuklara psiko-sosyal ve sosyo-ekonomik açıdan önleyici, koruyucu ve iyileştirici çözümlerle örgün eğitime ve danışmanlık hizmetlerine erişim imkanı sunmaktadır. Vakıf çocukların güçlü, kendine güvenen, üretken ve değer yaratan, sorumluluk sahibi bireyler olarak toplumda yer almalarını hedeflemektedir. Vakıf çatısı altında büyüyen 18 yaş üstü gençlere farklı seviyelerde psiko-sosyal ve sosyo-ekonomik destekler sağlamaktadır. Ayrıca, sosyal hizmet modellerinin ulusal düzeyde yaygınlaştırılması ve böylece toplumda çocuk hakları konusunda farkındalığın artırılması için çalışmalar yürütmektedir. Vakıf, yirmiden fazla STK’nın bir araya gelmesine öncülük ederek kurulmasını sağladığı Çocuk ve Haklarını Koruma Platformu ile çocuk haklarının kamuoyunda bilinirliğinin artırılması ve bu haklara erişimdeki risklerin azaltılması için çalışmaktadır.

Koruncuk Vakfı Kaynak Geliştirme ve Fon yaratma ekibi ile birlikte çalışacak,telefoni mail,kargo,gibi ofis işlemlerini yürütebilecek,Ekibin etkinliklerinde aktif görev alabilecek , Sosyal sorumluluk bilinci yüksek ekip arkadaşı arıyoruz.

Eğer güler yüzlü ,iletişimi ve enerjisi yüksek,sorumluluk alabilecek bir kişiliğe sahibim  ayrıca  planlama ve organizasyon benim işim diyorsan :) ;Fon yaratma ve pazarlama üzerine kariyer hayalin varsa  , başvurunu bekleriz.

Aranan Nitelikler

  • En az lise mezunu ,
  • Güleryüzlü 
  • İletişimi yüksek 
  • Tecihen İletişim pazarlama gibi alanlardan mezun
  • Ofis programlarını kullanabilen 
  • Ekip Çalışmasına yatkın
  • Arnavutköy Bolluca 'da bulunan yurdumuza ulaşım sorunu olmayan ,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Kağıthane
7.07.2023
BAŞVUR
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
12.06.2023
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
5.10.2022
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Bugün
BAŞVUR
İstanbul Hospital
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BAŞVUR
Avicenna Gültepe Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası
17.07.2023
BAŞVUR
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
6.02.2023
BAŞVUR
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
5.01.2022
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği
İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Son 1 Ay
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

KORUNCUK /Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı

KORUNCUK VAKFI

-Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Koruncuk Vakfı; hakları risk altında olan tüm çocukların karşılaşabileceği olumsuz sosyal etkileri en aza indirmek için faaliyette bulunmakta; bu amaçla önleyici, koruyucu ve iyileştirici çalışmalar yürütmektedir.

- 1970’li yıllarda dönemin Çocuk Şubesi Müdürü Hüseyin Bilgin’in önderliğinde bir araya gelen bürokrat ve gönüllüler tarafından, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Bürosu’na gelen korunma ihtiyacındaki çocuklara destek vermek için devletle işbirliğinde bulunabilecek güçlü bir Sivil Toplum Kuruluşu ihtiyacı tespit edilmiş, bunun üzerine 1979 yılında Vakıf kurulmuştur. Vakıf yaptığı araştırmalar sonucunda ‘’Çocukköyü’’ modelini örnek alarak 1992 yılında, İstanbul Bolluca’da Koruncukköy Bolluca’yı, İzmir Urla'da ise 2019 yılında Koruncukköy Urla'yı hizmete açmıştır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları