Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

İş Tanımı

Silivri Selimpaşa Sanayi Bölgesinde LED Aydınlatma sektöründe iç ve dış aydınlatma Ürünlerini üreten Fabrikamızda görevlendirilmek üzere "Bakım Onarım Personeli" aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Tercihen Endüstri Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik/Elektronik, Endüstriyel Otomasyon ve Mekanik bölümlerinden mezun,
Üretim sektöründe bakım ve onarım alanında deneyim sahibi,
İyi derecede Hidrolik, Pnömotik ve Mekanik bilgisi olan,Otomasyon sistemleri, PLC konusunda tecrübeli
Üretim bölümünde mevcut bulunan makina/ekipmanların planlı bakım faaliyetlerinin yürütmek
Makine kurulum, montaj ve revizyon süreçlerinde mekanik süreçlerin gerçekleştirilmek
Makinelerin ve yardımcı ekipmanlarının mekanik tesisat ve ekipmanlarının etkin ve sürekli çalışması için gerekli periyodik bakım faaliyetlerini gerçekleştirmek,
Arızalara zamanında ve hızlı müdahale ederek uzun vadede kalıcı çözümler üretmek,
Sorumlu olduğu üretim hatlarında bulunan makine ve ekipmanların koruyucu bakım ve arıza bakım-onarım işlerinin talimatlara uygun şekilde yapılması için gerekli koordinasyonun yapılmasını sağlamak, önleyici tedbirleri almak
Tüm üretim makinelerinin ve ilgili ekipmanların istenen verimlilikte ve minimum arızada çalışmasının sağlanması,
Fabrikanın iş güvenliği ve işçi sağlığı kurallarına uyarak çalışmasını sağlamak,
Fabrikamız Silivri / Selimpaşa OSGB’de olup, Silivri-Büyükçekmece-Beylikdüzü-Esenyurt-Avcılar-Küçükçekmece-E-5 yol hattında servislerimizle ulaşım imkanı mevcuttur.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

SANCAK UÇAK İÇİ SERVİSLERİ
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Dün
ÖZEL AY KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
LALEGÜL EĞİTİM VE SAĞLIK HİZ.LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Türkiye
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Özel Sante Plus Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası - Zeytinburnu
Son 1 Hafta
BAŞVUR
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Son 1 Hafta
Mercure İstanbul Bakırköy Hotel
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Bakırköy
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Mitte Otelcilik Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu
Son 1 Ay
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

KENDAL ELK.AYD.SAN.VE DIŞ TIC. LTD.ŞTI.

-KENDAL ELEKTRİK DIŞ TICARET AYDINLATMA ELEKTRONIK INSAAT SANAYI ve TICARET LIMITED SIRKETI 2000 yılından itibaren ELEKTRİK VE AYDINLATMA MALZEMELERİ  ithalat ve ihracatını sürdürmekle birlikte, geçen bu zaman içinde sürekli gelişen müşterilerine kaliteli hizmet gayesiyle hareket eden bir şirket olarak Türk ekonomisindeki yerini aldı.            

-"KENDAL ELEKTRİK DIŞ TICARET AYDINLATMA ELEKTRONIK INSAAT SANAYI ve TICARET LIMITED SIRKETI” İlkelerine sahip çıkan, bu değeri günümüz iletişim stratejilerine uyarlayarak ; çalışanlarıyla birlikte genç, dinamik ve 21. yüzyıla yakışır bir kurum kültürü oluşturarak , ticari yaşamdaki itibarını daha geniş kitlelerle paylaşma yolunda çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir .          

-Kalite Politikası  “KENDAL ELEKTRİK DIŞ TICARET LTD.ŞTI" sözleşme kapsamında üstlendiği hizmetlerin performansında müşterinin kalite konusundaki asgari beklentilerini aşmayı ilke edinmiştir. Bu müşteri beklentilerini sıralamak gerekirse ; Ciddi Hızlı Doğru Etkin Tatminkar sıfatlarını sıralayabiliriz.

-" KENDAL ELEKTRİK DIŞ TICARET LTD.ŞTI” çalışmalarında aşağıdaki şu ilkeleri temel alır ; Kaliteli hizmet ve ürünlerden taviz vermeyecektir.Müşteri istek ve ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar değerlendirecek ve yerine getirecektir. Sunduğu hizmeti, tam bir müşteri sadakati, disiplin ve güler yüz ile yerine getirecektir. KENDAL ELEKTRİK DIŞ TICARET LTD.ŞTI.'e göre iyi bir kurum olmanın birinci koşulu budur.          

-" KENDAL ELEKTRİK DIŞ TICARET LTD.ŞTI.” Kalite Hedefleri Firmamız kalite hedeflerini her yıl üst yönetim tarafından yapılacak ‘yönetimin kalite sistemini gözden geçirmesi toplantısı’nda belirler.Belirlenen ve dokümanter hale getirilen kalite hedefleri periyodik olarak ( 3 aylık ve 6 aylık gibi ) değerlendirilir. Yapılan değerlendirmede kalite hedeflerine ulaşabilme derecesi göz önüne alınır.Hedeflerde görülen ciddi sapmalarda firma üst yönetiminin tedbir alması gerekir. Kalite hedeflerinin belirlenmesi aşamasında ; daha önce belirlenen kalite hedefleri ve bunlara ulaşabilme yüzdeleri , firmanın sürekli gelişme ihtiyacı, müşteri istekleri gibi unsurlar etkili olur.

MİSYONUMUZ;
  • Enerji tasarrufunu ön planda tutan aydınlatma ürünlerini  ithal ederek ve aynı zamanda  üreterek ülke ekonomisine katkı sağlayan,çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, müşterilerimizin ve diğer tüm paydaşlarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlayan ,kalitemizi sürekli artırarak değer yaratan,tüm süreç ve faaliyetlerini en iyi şekilde yerine getiren,insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getiren   aydınlatma sektöründe  lider firma  olmaktır.
VİZYONUMUZ;
  • Ürün çeşitliliği, kalitesi, dinamizmi ve verimliliğiyle fark yaratan , yenilikçi ürünleriyle sektörü yönlendiren, ülkemizde ve yakın coğrafyamızda akla gelen ilk aydınlatma markası olmak…
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları