Bakım Onarım Teknisyeni

  • 28.02.2023
  • 0 - 50
  • 1711 Görüntüleme

İş Tanımı

  • İşletmede bulunan makinelerin planlı bakımlarının yapılması ve arızalarının giderilmesi,
  • Makine yardımcı ekipmanlarında oluşan arızaların giderilmesi,
  • Malzeme stok takibinin yapılması.

Aranan Nitelikler

  • Meslek Yüksek Okulu veya Teknik Liselerin elektrik veya elektronik bölümlerinden mezun,
  • Bakım onarım alanında minumum 2 yıl deneyim sahibi,
  • Çorlu veya Ergene ilçesinde ikamet eden,

Özet Bilgiler

HOBİM ARŞİVLEME VE BASIM HİZMETLERİ A.Ş Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Tekirdağ - Çorlu
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Bugün
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
Kocaeli - Gebze, Tekirdağ - Çerkezköy, Tekirdağ - Çorlu
Bugün
Çimbeton Hazırbeton ve Prefabrik Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Tekirdağ
Dün
FENPLAST PLASTİK ÜRÜNLER SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Tekirdağ - Ergene
Son 1 Hafta
EMN DENİM SAN.VE TİCA.Ş.
Tekirdağ - Ergene
20.02.2023
GÜLLE ENTEGRE TEKSTİL İŞLETMELERİ EMLAK DAN.SAN.TİC.A.Ş.
Tekirdağ - Ergene
17.02.2023
FORTES MÜHENDİSLİK
Tekirdağ - Süleymanpaşa
3.02.2023
BENZER TÜM İLANLAR

HOBİM ARŞİVLEME VE BASIM HİZMETLERİ A.Ş

Hobim Arşivleme ve Basım Hizmetleri A.Ş. bilgisayar destekli dijital basım ve zarflama, ofset basım ve zarf üretimi, çağrı merkezi, fiziksel arşiv, elektronik arşiv, veri kayıt, danışmanlık ve yazılım geliştirme alanlarında hizmet vermektedir. 
1997 yılında bilgisayar destekli dijital basım ve zarf dolumu işlemlerini gerçekleştirmeye başlayan firmanın, dijital basım ve zarflama alanında 100 milyon imaj/ay tam renkli siyah beyaz S/B mürekkep püskürtmeli, 49 milyon imaj/ay S/B magnetographic, 500 bin imaj/ay tam renkli lazer ve 3 milyon imaj/ay S/B lazer baskı ile 37 milyon zarf/ay zarflama kapasitesi bulunmaktadır.
2006 yılında ofset basım ve zarf üretimi faaliyetlerine başlayan firma telekomünikasyon, internet, medya, banka ve sigorta sektörlerindeki kurumsal müşterilerine matbaa hizmeti sağlamaktadır. Firma, hizmet sağladığı sektörlerdeki firmaların talepleri doğrultusunda sürekli form üzerine kurumsal kimlik bilgilerini ve logolarını içeren ofset baskı hizmeti sağlamaktadır. Hobim Arşivleme, 115 milyon imaj/700 ton form basım kapasitesine sahiptir. 
Firma, yüksel işlem hacimli kurumlarının büyük miktardaki dokümanlarının, fiziki ve elektronik ortamlarda saklanarak kullanıma sunulması çerçevesinde arşiv yönetim hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca, dijital baskısı yapılan içeriklere yönelik çıktıların elektronik ortamlarda saklaması ve çeşitli kanallardan kullanıcı hizmetine sunulması, bilginin oluşturulup elektronik ortama aktarılarak kullanıma açılması, fiziksel olarak saklanması ve gerçek zamanlı raporlanması konularında da hizmet sağlamaktadır. 
Yazılım hizmetleri alanında Firma; Bio-SIGN ürünüyle imzada sahtecilik riskini azaltan biyometrik imza hizmeti, ID-SIGN ürünüyle TC Kimlik kartı aracılığıyla bilgi doğrulama ve imzalama hizmeti, DMS ürünüyle fiziksel dokümanları dijital ortama aktararak aynı zamanda hem fiziksel hem dijital belge arşivleme hizmeti ve Press ürünü ile müşterilerin .pdf formatında üretilen dokümanlarını sıkıştırıp depolama maliyetlerini azaltma hizmeti sağlamaktadır. 
Hobim Arşivleme, 35 bin m³ kapalı arşiv alanında yaklaşık fiziksel olarak 1,9 milyon kutu, elektronik olarak 3 milyar adet belge depolamaktadır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları