Balıkesir Erdek Bebek Bakıcısı Arıyorum

Balıkesir
  • 6.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 998 Görüntüleme
enuygunbakıcı Balıkesir Erdek Bebek Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Balıkesir - Erdek ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Balıkesir erdek' te 1,5 yaşındaki oğlumuz için sabah 09. 00 - 17. 30 arası çalışacak 20 ile maksimum 40 yaş aralığında, kesinlikle sigara kullanmayan bayan bakıcı arıyoruz. Öğlen yemeklerini bizim evimizde yiyecek, her şey dahil maaş 6500 tl olacak ve hafta sonu 2 gün izin vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Balıkesir - Erdek
Pozisyon: Bebek Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 6500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Balıkesir
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları