Bilgi İşlem Müdürü

İstanbul Avrupa Yakası
  • 09.09.2021
  • 100 - 200
  • 2154 Görüntüleme
Kemer Country Club Bilgi İşlem Müdürü İş İlanı

İş Tanımı

Kemer Country Club İstanbul, köklü geçmişini daima kendini yenileyen bir anlayışla buluşturan, dünya standartlarında bir yaşam kulübü. Belgrad Ormanları’nın yemyeşil ve uçsuz bucaksız doğası içerisine konumlandırılmış Kemer Country Club; üyeleri için hayattan keyif alabilecekleri özel ve ayrıcalıklı anlara yer açıyor. Golf, tenis, binicilik gibi spor kulüplerinin yanı sıra; kongre, organizasyon, sanat eserleri ve Kemer Country Hotel’in benzersiz konaklama tesisleriyle yaşamınıza zenginlik katacak rafine bir kültür, sizi Kemer Country Club’da karşılıyor.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, 
5 yıldızlı zincir otellerde benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli,
Otel yazılımlarına (Opera, Micros, MC, Netsis) hakim,
Tercihen İngilizce bilen,
Windows Server, Sanallaştırma, Backup, Mailing, Office ve Active Directory konularında bilgi sahibi,
Network altyapısı (LAN, WAN, WLAN, yönetilebilir switch, firewall) konularında gerekli yapılandırma ve uygulama tecrübesine sahip,
Ip Tv, Ip Santral ve Güvenlik Kameraları hakkında bilgi sahibi,
Kurumsal ağ kablolama, alt yapı sistemleri ve internet servis sağlayıcıları konularına hakim,
Son kullanıcılardan gelen (teknik destek, arızaların giderilmesi, kurulum, yapılandırma, izleme, yönetim ve sorun çözme) destek taleplerini çözümleme bilgi ve birikimine sahip,
KVKK süreçleri ile ilgili bilgi sahibi olan,
Bilgi güvenliği süreçlerinde ve çözümlerinde bilgili,
Analitik düşünebilen, pratik ve çözüm odaklı,
Güleryüzlü, dinamik, dikkatli ve sorumluluk sahibi,
Güçlü ve etkili iletişim kurabilen, 
Takım çalışmasına uyumlu.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
Konya, Türkiye
Bugün
Konya, Türkiye
Bugün
ARTITEL İLETİŞİM HİZ. SAN. VE TİC. A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Konya, Türkiye
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

KEMER YAPI VE TURİZM A.Ş.

Kemer  Country Hotel İstanbul,

-Dünyanın sayılı metropollerinden biri olan İstanbul’ da, mimarisi Autoban imzası taşıyan, şık ve konforlu bir yaşam alanı. Kemer Country Hotel İstanbul, her detayı incelikle düşünülmüş 28  odasıyla sizi eksiksiz
bir konaklama deneyimine davet ediyor.

-Kemer Country Hotel İstanbul, şehir merkezinin yanı başında 7000 m 2’ lik bir alanın içerisinde; dört bir yanını saran bahçeler ve orman, seçkin sanat eserleri, eşsiz lezzetler, golf, binicilik, havuz, tenis ve bedeninize iyi gelecek daha bir çok aktivite seçeneğiyle sizi bekliyor.

-Kemer Country Hotel İstanbul, Göktürk’ te, İstanbul’un doğal kalabilmiş en güzel noktalarından birinde Kemer Country Club içerisinde yer alıyor. Göktürk, tertemiz havası, kuş sesleri, çiçek kokuları ve Belgrad Ormanı’nın doğal güzelliği ile büyüleyici bir İstanbul yerleşimi.

-Yeni İstanbul Havalimanı' yla arasında  sadece dakikalar olmasına rağmen son derece dingin ve huzurlu bir atmosfer sunan Göktürk, eşine sadece Türkiye’de değil, dünyada nadir rastlanabilecek bir konum olarak öne çıkıyor.

http://www.kemercountry.com/tr/hotel

Kemer Country Club İstanbul,

Köklü geçmişini daima kendini yenileyen bir anlayışla buluşturan, dünya standartlarında bir yaşam kulübü. Belgrad Ormanları’ nın yemyeşil ve uçsuz bucaksız doğası içerisine konumlandırılmış Kemer Country Club; üyeleri için hayattan keyif alabilecekleri özel ve ayrıcalıklı anlara yer açıyor. Golf, tenis, binicilik gibi spor kulüplerinin yanı sıra; kongre, organizasyon, sanat eserleri ve Kemer Country Hotel’in benzersiz konaklama tesisleriyle yaşamınıza zenginlik katacak rafine bir kültür, sizi Kemer Country Club’ da karşılıyor.

www.kemercountry.com

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları