Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

BİRİKİM GÜVENCE DANIŞMANI - TRABZON
AVIVASA EMEKLİLİK ve HAYAT A.Ş.
Trabzon
Dün
Birikim Güvence Danışmanı - Manisa
AVIVASA EMEKLİLİK ve HAYAT A.Ş.
Manisa
Son 1 Hafta
Birikim Güvence Danışmanı - Bodrum
AVIVASA EMEKLİLİK ve HAYAT A.Ş.
Muğla - Bodrum
Son 1 Hafta
Birikim Güvence Danışmanı - Denizli
AVIVASA EMEKLİLİK ve HAYAT A.Ş.
Denizli
Son 1 Hafta
Birikim Güvence Danışmanı - Adana
AVIVASA EMEKLİLİK ve HAYAT A.Ş.
Adana
Son 1 Hafta
Firmanın Tüm İlanları

Birikim Güvence Danışmanı "Home Office Fethiye"

Muğla
  • 29.06.2020
  • 100 - 200
  • 2875 Görüntüleme
AVIVASA EMEKLİLİK ve HAYAT A.Ş.  Birikim Güvence Danışmanı "Home Office Fethiye" İş İlanı

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

AVIVASA EMEKLİLİK ve HAYAT A.Ş.
Muğla - Bodrum
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

AVIVASA EMEKLİLİK ve HAYAT A.Ş.

Türkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kuruldu. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 20'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir.

Toplam 17 şirketin faaliyet gösterdiği sektörde AvivaSA; yüzde 18,6 pazar payı, devlet katkısı dahil 24,7 milyar TL'yi aşkın fon büyüklüğü ve 737 bin kişiyi aşkın katılımcı sayısıyla bireysel emeklilik fon büyüklüğü bazında lider konumdadır. 2016 yılında Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından, Sermaye Piyasaları Kongresi'nde verilen "TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri"nde "En Büyük Portföy Değerli Emeklilik Fonu Kurucusu" ödülünün sahibi olmuştur.

"İnsanları belirsizlik korkusundan kurtarmak" hedefiyle faaliyetlerini yürüten AvivaSA, AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası", ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank ile işbirliği bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve kurumsal projeler ekibi ile hizmet vermektedir. Kişilere ve kurumlara özel çözümler sunan AvivaSA, bireylerin finansal durumlarının reel olarak ele alındığı ve incelendiği finansal danışmanlık hizmetiyle kişiye özel emeklilik planı geliştirmektedir. AvivaSA ayrıca, hayat sigortacılığı ürünleriyle de bireyleri ve ailelerini yaşamın getirebileceği beklenmedik risklere karşı güvence altına almaktadır.

Ayrıca şirket, ''Türkiye'de bireysel emeklilik sistemi başladıktan sonra halka arz edilen ilk bireysel emeklilik şirketi olmuştur''.

 


 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları