Biyoloji Öğretmeni

  • 17.03.2021
  • 50 - 100
  • 1781 Görüntüleme

İş Tanımı

Doğru Cevap Eğitim Kurumları, Türkiye’nin ilk ulusal KURS markası ve yükselen OKUL markasıdır. Misyonumuz  Ülkesini ve milletini seven, millî ve manevi değerlerine bağlı, insan haklarına saygılı, sorumluluk duygusu gelişmiş, birkaç lisanı çok iyi konuşabilen, teknoloji ve dünya çapında gelişmeleri yakından takip eden nitelikli bireyler yetiştirmek. Akademik başarının yanı sıra spor, sanat, teknoloji alanlarında entelektüel bilgi birikimine sahip nesiller yetiştirmek. Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek ve güncelleyerek veli ve öğrenci memnuniyetini en üst seviyede karşılamak. Kurum, veli ve öğrenci üçgeninde iletişim gücü yüksek bir aile bilinci oluşturmak. Ezberden ziyade anlamaya, bilgiler arası ilişkiler kurmaya, öğrendiklerini hayata tatbik etmeye odaklı bir eğitim sistemi inşa etmek. Değerlerimiz 7D başarı kimliğimizi oluşturan; İlkeli Yönetim, Etkili Liderlik, Güvenli İletişim, Kişisel Bütünlük, Sağlıklı Gelişim, Toplumsal Fayda ve Evrensel Anlayış ile bugünün değil geleceğin Dünyasına birey yetiştirmenin gayreti içindeyiz. Doğru Cevap Eğitim Kurumu olarak; 7D Eğitim Kimliğimiz ile yaşam boyu yanınızda olmaya, Lider Öğretmenlerimiz ile başarınıza yön vermeye, Başarı Takip Sistemimiz ile öğrenme motivasyonunuzu güçlü kılmaya, Online Akademimiz ile yüzyılın gereklilikleri ile gelişmeye hazırız.

Aranan Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Pedagojik formasyon sahibi,
Teknolojik aletleri kullanabilen,
İletişim gücü yüksek,
takım çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Kadıköy Şubeye ulaşım sorunu olmayan,
TYT-AYT mevzuatına hakim,
Biyoloji Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

SULTANBEYLİ UĞUR KURS
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Dün
KAVRAM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Dün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İstanbul Maltepe Sınav Kurs
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
Dün
KAVRAM ÖZEL ÖĞRETİM KURSU
İstanbul Anadolu Yakası - Çekmeköy, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
SULTANBEYLİ UĞUR KURS
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
SULTANBEYLİ SINAV KURS
İstanbul Anadolu Yakası - Sultanbeyli, İstanbul Anadolu Yakası - Sultanbeyli
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

DOĞRU CEVAP OKULLARI VE KURSLARI TİC. A.Ş.

LİDERLİK

Eğitim sisteminde alışkanlıklardan ve taklitçilikten uzak geçmişin bilgi birikimi ile geleceğin eğitim ihtiyaçlarını dikkate alarak ülkemizi geleceğe hazırlayacak nesilleri yetiştirme sorumluluğudur.Öğrencinin sahip olduğu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirecek, öz güveni yüksek, nitelikli ve donanımlı lider şahsiyetler yetiştirmek için yeni eğitim modelleri ve içerikleri geliştirerek sektörün lider eğitim kurumu olmak için çalışırız.

BİLİMSELLİK

Doğru Cevap Eğitim Kurumları’nda uygulanan eğitim programları ve içerikleri bilimsel ve teknolojik esaslara, çevre ve ülke ihtiyaçlarına göre sürekli olarak geliştirilir.Eğitimde verimliliğin artırılması ve sürekli olarak gelişme ve yenileşmenin sağlanması bilimsel araştırma ve değerlendirmelere dayalı olarak bilgi ve teknoloji üretmek ve kültürümüzü geliştirmek için çalışırız.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Doğru Cevap olarak; eğitimde yapılan her çalışmanın ancak sürdürülebilir olması halinde başarıya ulaşacağına inanır ve eğitim sistemimizin sürekliliği için çalışırız.Eğitim alanında yaptığımız tüm planlama ve uygulamalarımızı sürdürülebilirlik temelinde yaparız.

YENİLİKÇİLİK

Eğitim sisteminde alışkanlıklardan uzak yenilikleri takip etmek yerine yeniliklere öncülük ederiz. Geleceğin eğitim ihtiyaçları doğrultusunda standartlarımızı ve eğitim sistemimizi sürekli iyileştirerek fark yaratırız.

GÜVENİLİRLİK

Yıllarca gönül verdiğimiz, eğitim alanındaki akademik birikimimiz, öğrenci ve velilerimizin her zaman artan güveni ile köklü bir marka olmanın gururuyla çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Eğitimdeki alışkanlıkları ve standartları değiştirerek yüksek kaliteli eğitim içeriği ile ülke ve dünya geleceğine yön veren eğitim kurumu olmak.

MİSYONUMUZ

Türk milletinin millî, ahlaki ve kültürel değerlerinin korunmasına önem veren, ülkesini ve dünyayı tanıyan, evrensel düşünebilen, sorumluluk bilinci gelişmiş, insanlığa değer katan, yenilikçi fikirler üretebilen, analitik düşünebilen, üst düzey bilgi ve becerilere sahip mutlu ve öz güveni yüksek bireyler yetiştirmektir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları