Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Marangoz
KAYA HOLDİNG
Antalya - Serik
Bugün
Cost Controller
KAYA HOLDİNG
Bursa
Bugün
CALL CENTER AGENT
KAYA HOLDİNG
Antalya - Serik
Son 1 Ay
Restoran ve Bar Garsonu
KAYA HOLDİNG
Antalya - Serik
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Boya Ustası

  • 23.09.2023
  • 0 - 50

İş Tanımı

Duvar ve tavan yüzeylerinin iç ve dış cephe, kimyasal içerikler ile hazırlanan ve belirli renklere sahip olan boya malzemeleri ile boyanması işini gerçekleştiren kişi.

Aranan Nitelikler

Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Mezunu MEB onaylı Metal Yüzeylerde Boyama, Yüzey Temizleme, Rapsa Boya Ustalık Belgesi sertifikalarından en az birine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, sorumluluk alabilen ve ekip çalışmasına yatkın, Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına uyumlu,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ATEP ELEKTRİK PANO MALZEMELERİ SAN.TİC.A.Ş.
Antalya - Döşemealtı
Son 1 Hafta
BAŞVUR
ROYAL HOLİDAY PALACE HOTEL
Antalya - Aksu
Bugün
BAŞVUR
Regnum Carya
Antalya - Serik
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

KAYA HOLDİNG

Kaya Holding, kurucusu Burhanettin Kaya’nın ileri görüşlülüğü ve vizyonunun ışığında, sadece yerel değil küresel alanda da üstün başarı hedefleyen bir Türk şirketler topluluğudur. Ülkeye yatırım yapmanın geleceğe yatırım yapmak olduğuna inanan Kaya Holding, girişimci ruhunu kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirerek Türkiye ile birlikte büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Yarınların güçlü Türkiye’si için yatırımlarını aralıksız sürdüren Kaya Holding, su sektöründeki projeleri ve yakın gelecekte enerji sektöründe gerçekleştireceği projelerle hedeflerinin çıtasını yükseltmeye devam etmektedir.

Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları