Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Kimya Öğretmeni
Kampüs Eğitim Kurumları
Ankara - Keçiören
Dün
İspanyolca Öğretmeni
Kampüs Eğitim Kurumları
Ankara
Dün
Matematik ve Geometri Öğretmeni
Kampüs Eğitim Kurumları
Ankara - Etimesgut
Dün
Sınıf Öğretmeni
Kampüs Eğitim Kurumları
Ankara - Etimesgut
Dün
Türkçe Öğretmeni
Kampüs Eğitim Kurumları
Ankara - Keçiören
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Bulaşık Elemanı

  • 08.09.2021
  • 100 - 200
  • 8395 Görüntüleme

İş Tanımı

Çankaya merkez yemekhanemiz de bulaşık yıkayacak personel aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Çankaya merkez yemekhanemiz de bulaşık yıkayacak personel aranmaktadır. EHLİYETİ OLAN VE ŞÖFORLUĞU OLAN ADAYLAR TERCİH EDİLECEKTİR

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

HOTRAIN Otel ve Restoran Eğitimleri
Türkiye
Son 1 Hafta
Hilton Ankara
Ankara
Son 1 Ay
Biltur Catering ve Gıda A.Ş.
Ankara
06.12.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Kampüs Eğitim Kurumları

-Kampüs Koleji Başta Ankara da Çankaya, Yenimahalle olmak üzere ülkemizin dört yanına özel ilkokul, ortaokul, lise, Anadolu lisesi ve fen lisesi açmayı öngören, eğitim alanında öncü, bireysel farklılıkları gözeten bir kurumdur. Vizyonumuz; geleceğin dünyasında lider olacak, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, yetkin ve mutlu bireyler yetiştirmektir.

-Gözlerle sözlerin buluştuğu bu satırlarda yolları bizimle birleşen dostlar! Bizler, yani insancıl değerleri yüceltme sevdalıları, çağını anlamaya çalışan bir avuç idealist… Zor, fakat anlamlı bir yolculuğa çıktık. İnsanın gelişimine katkıda bulunmak hayatın en gizemli ve en güzel yanı….

-Kampüs Koleji başta Ankara da Çankaya, Yenimahalle olmak üzere ülkemizin dört tarafında açtığı özel ilkokul, ortaokul, lise, Anadolu lisesi ve fen lisesi okullarında kendisine, yaşadığı fiziksel ve sosyal çevreye, ülkesine ve insanlığa karşı duyarlı, dünyanın daha yaşanılabilir olması için çaba sarf eden ve gelecek nesilleri düşünen bilinçte bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Kampüs Koleji Eğitim felsefesi;
  • Kampüs Koleji açtığı özel ilkokul, ortaokul, lise, Anadolu lisesi ve fen lisesi okularında Geniş bir bakış açısıyla kendi rotasını çizebilen bireyler yetiştirir. Bu bireyler gerçekçi ve bilimsel bilgilere dayanan, teknolojik gelişmeleri takip eden, objektif değerlendirme kriterlerine göre hareket edebilen anlayış ile çalışır. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları