Bulaşıkhane Elemanı

  • 27.02.2023
  • 0 - 50
  • 3437 Görüntüleme
THE RITZ CARLTON ISTANBUL - SOM OTELCİLİK VE TURİZM A.Ş Bulaşıkhane Elemanı İş İlanı

İş Tanımı

THE RITZ-CARLTON, ISTANBUL YETENEKLİ  HANIMEFENDİ VE BEYEFENDİLER ARIYOR 

“Bizler Hanımefendi ve Beyefendilere hizmet sunan Hanımefendi ve Beyefendileriz” sloganı ile konuklara içten özen ve konfor sağlanması anlayışının öncelikli görev olarak kabul edildiği Ritz-Carlton'da sıcak, rahat ve aynı derecede zarif bir ortamı yaşayacak konuklarımıza, en kaliteli kişisel hizmet ve olanakları sunmayı taahhüt ederiz. Hizmet profesyonelleri olan Hanimefendi ve Beyefendilerimiz Ritz-Carlton deneyiminin konuklarımızın memnuniyeti arttıracak, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak, hatta akıllarına bile gelmeyen istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olmasını garanti ederler.

Genel Tanım 

Restorant ve mutfaktaki kirli ekipmanların temizlenmesinde bulaşık makinesini kullanırken otelin belirlediği standartları uygular.Bulaşıkmakinesi/mutfak/kafeterya/compactor/depo alanlarının temizliğini sağlar ve ekipman temin eder. Tava, kap ve diğer mutfak ekipmanlarının temizlenmesinde yardımcı olur. Görev verildiğinde diğer temizlik işlerine de yardımcı olur.

Aranan Nitelikler

En az lise mezunu olmak
Bulaşık makinası bilgisine sahip olmak.
Atık ayrıştırma bilgisine sahip olmak.                                                                        
Yemek servisi konusunun arka planında tecrübe sahibi olmak.                                           
Sağlık koruma ve hijyen kuralları hakkında bilgi sahibi olmak.
Hijyen sertifikasına sahip olmak.
Kimyasal maddelerin doğru kullanımı hakkında bilgi sahibi olmak.

İncelediğiniz ilan Afetzede İstihdam Projesi kapsamında yayınlanan bir ilandır. Projenin doğru kişilere destek sağlayabilmesi için başvuru sürecinde “Afetzede Belgesi” ibrazı zorunludur. Afetzede ibrazı olmayan başvurular geçerli sayılmayacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul
İstanbul Avrupa Yakası - Sarıyer, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

THE RITZ CARLTON ISTANBUL - SOM OTELCİLİK VE TURİZM A.Ş

Tıpkı şehrin kendisi gibi; The Ritz-Carlton, Istanbul da Doğu’nun özgün gelenekleri ve güzelliği ile Avrupa'nın köklü kültürü ve stilini harmanlayan etkileyici dengenin buluşma noktasıdır. 
The Ritz-Carlton, Istanbul deneyiminin tümüne yansıyan bu mükemmel kültürler buluşması; misafir odaları, süitler, restoran, lounge ve barlar, spa, balo ve toplantı salonlarıyla otelin her noktasında Boğaz’ın eşsiz manzarasıyla tamamlanıyor.

Amerika Birleşik Devletleri ve dünyanın 131 ülkesindeki  7000’in üzerindeki oteli ve 30 markası ile dünyanın en büyük otel zinciri konumunda olan Marriott International zinciri'ne bağlı The Ritz-Carlton Otel Şirketi'nin bir mensubu olan The Ritz Carlton, İstanbul, 239 odası, farklı mutfaklara sahip restoranları, balo, toplantı, konferans salonları ve Spa Soul ile konuklarına hizmet vermektedir.

“Bizler Hanımefendi ve Beyefendilere hizmet sunan Hanımefendi ve Beyefendileriz” sloganı ile konuklara 100 yıllık tarihiyle hizmet sunan, içten özen ve konfor sağlanması anlayışının öncelikli görev olarak kabul edildiği The Ritz-Carlton'da sıcak, rahat ve aynı derecede zarif bir ortamı yaşayacak konuklarımıza, en kaliteli kişisel hizmet ve olanakları sunmayı taahhüt etmekteyiz. Hizmet profesyonelleri olan Hanımefendi ve Beyefendilerimiz, The Ritz-Carlton deneyiminin konuklarımızın memnuniyetini arttıracak, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak, hatta akıllarına bile gelmeyen istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olmasını garanti ederlerler. 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları