Bursa Gemlik Kişisel Gelişim Kursu FİZİK ÖĞRETMENİ

  • 9.02.2022
  • 0 - 50
  • 6870 Görüntüleme
Uğur Kurs Bursa Gemlik Kişisel Gelişim Kursu FİZİK ÖĞRETMENİ İş İlanı

İş Tanımı

Uğur Kurs, öğrencilere akademik ve bireysel gelişim desteği sunarken, aldıkları eğitimlerin çıtasını yükselterek bireysel kariyer planlamaları ile onları üniversiteye hazırlamaktadır. Üniversite sınavlarına hazırlıkta konu anlatımları ve soru çözümleri ile öğrencileri geleceğe hazırlarken; Planlama, öğrenme ve uygulama süreçlerinin takibi ile öğrencilerine yeni nesil hazırlık deneyimi sunmaktadır.

2022-2023 Eğitim Öğretim  yılı için Bursa Gemlik Kişisel Gelişim Kurs’ta görevlendirilmek üzere “Fizik Öğretmeni” alınacaktır.

Aranan Nitelikler  • Üniversitelerin eğitim veya  fen fakültelerinden mezun,

  • Tercihen Kurs alanında deneyimi bulunan

  • Alanında deneyimli

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Bursa
Dün
BİLNET EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş.
Bursa
Dün
BİLNET EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş.
Bursa
Dün
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Hafta
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Hafta
Türkiye
Son 1 Hafta
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Ay
Bursa
Son 1 Ay
Edunova
Bursa
29.11.2022
Bursa, Şanlıurfa
30.09.2022
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları