Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Kiralama Müdürü
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Pazarlama Müdürü
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Satış Danışmanı
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Silahlı Güvenlik Görevlisi
Özak Global Holding A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası
25.04.2019
Firmanın Tüm İlanları

Bütçe ve Planlama Yöneticisi

Antalya
 • 10.08.2019
 • 100 - 200
 • 2214 Görüntüleme

İş Tanımı

Ela Quality Resort Hotel bünyesinde Bütçe Planlama bölümünde görevlendirilmek üzere, bütçe ve tahminleme süreçlerini diğer departmanlar ile koordineli olarak çalışarak, üst yönetim tarafından talep edilen raporların hazırlanmasını sağlamak.

Aranan Nitelikler

Antalya Belek’ te  bulunan beş yıldızlı tesisimiz Ela Quality Resort  Hotel için “ Bütçe Planlama Yöneticisi ” aramaktayız.

 •  Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun,
 •  Bütçe Planlama konusunda enaz 5 yıl deneyim sahibi
 •  Genel muhasebe konusunda bilgili
 •  MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen
 •  Aylık bütçe/ gerçekleşme raporlarını hazırlayabilecek 
 •  Yıllık şirket bütçelerini/proje keşif bütçelerini hazırlayabilecek
 •  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
 •  Takım çalışmasına yatkın.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ela Quality Resort Hotel
Antalya
Bugün
Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Antalya
Bugün
AVIVASA EMEKLİLİK ve HAYAT A.Ş.
Antalya
Son 1 Hafta
Türkiye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Özak Global Holding A.Ş.

ÖZAK GLOBAL, 1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından hizmete sokulan atölye ile tekstil sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Grubun amiral gemisi olan Özak Tekstil, kuruluşundan itibaren hedeflediği yüksek kalite standartlarına kısa sürede ulaşmış, kaliteli üretim ve güncel moda akımlarını takip eden tasarım gücü sayesinde, 1990’lı yıllara uluslararası bir şirket kimliği ile girmiştir. Özellikle İstanbul, Çatalca, Malatya ve Şanlıurfa fabrikalarında dünyanın önde gelen birçok markasına üretim yapan firma, halen Türkiye ekonomisinin lokomotif kuruluşlarından biri konumundadır.

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne 1995 yılında İnter Yapı firması ile giren Özak Global bu alanda gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak gayrimenkul sektöründe daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Uluslararası normlarda bir şirket olan Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; çok amaçlı binalar, konut, sosyal tesis, iş merkezleri, alış veriş merkezleri gibi projeler planlamakta, yatırımcılığını yaparak hayata kazandırmakta ve pazarlamaktadır.

Türkiye’nin turizm potansiyeline inanan ve bu olanakları değerlendirme gerekliliğine inanan Özak Global, 2004 yılında Aktay Turizm şirketini kurmuştur. Bu şirketin turizm sektöründe kazandırdığı ilk tesis ise 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı, 550 odalı ELA Quality Resort Oteli olmuştur. Bu dev tesis, Türk-Osmanlı mimarisindeki tarzıyla ülkemizin tanıtımına başarıyla destek vermektedir.

Özak Global, çevreyle barışık enerji kaynağı ihtiyacının her geçen gün artması nedeniyle 2009 yılında Özak Enerji şirketini kurmuş ve yenilenebilir enerji alanında ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Özak Grubu, birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm şirketlerini ÖZAK GLOBAL HOLDİNG A.Ş.çatısı altında toplamış, dünyadaki turizm, tekstil ve inşaat teknolojilerini ve trendlerini çok yakından takip ederek yaptığı doğru hamleler ile adından söz ettirecek projeler üzerinde çalışmalarına hız vermiştir.
 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları